streda , 24 apríla 2024

Pediater Visolajský chce tvrdé obmedzenia pre neočkovaných

MUDr. Peter Visolajský je pediater (detský lekár) vždy bol prepojený na Matoviča a jeho ľudi, aj počas jeho pôsobenia na čele LOZ, kde sa tiež záhadne dostal.

visolajsky

Nikoho potom neprekvapilo, že krátko po vymenovaní vlády sa ustráchaný detský lekár Visolajský hrajúci sa na kresťana dostal do krizového štábu a riadenia pandémie na Slovensku.

https://mynitra.sme.sk/c/22353230/matka-prisla-s-dietatom-na-pohotovost-zatajila-ze-bola-po-navrate-z-talianska-na-infekcnom.html

Hlavne jemu vďačime za tvrdé lockdowny, za tlačenie očkovania. Visolajského žena Kristína krátko po dostaní sa jej manžela do krizového štábu, dostala funkciu v SZU, z materskej rovno na lukratívny flek. Na internete sa písalo aj o viacerých dosadeniach rodiny Visolajských na dobré fleky.

Aktuálne Visolajský na svojom FB upozorňuje, že Slováci sa nechcú očkovať a treba ich obmedzovať na slobode…aby sa dali.

Z Visolajského FB: 

V krátkej dobe, budeme mať k dispozícii viac vakcín ako bude ľudí, ktorí sú ochotní sa dať zaočkovať. Aktuálne prihlásení ľudia budú zaočkovaní do pár týždňov.

Začína sa ukazovať, ako málo ľudí na Slovensku sa chce dať zaočkovať.

Čo je hrozná správa, po tom všetkom, čo nás COVID stál na životoch a aj finančne. (vďaka jeho locdkownom, Jarčuškovému neúčinnému Remdesivíru za tisíce EUR, neschopným lekárom ktorým zomieralo 9 z 10 pacientov…)
Ale prečo by tieto obmedzenia mali podstúpiť tí zodpovední? Tí, čo sa dali zaočkovať?

Myslím, že s dostatkom vakcín už nastal čas, aby sme reštrikčné opatrenia už nariaďovali podľa toho, či je človek očkovaný alebo nie. Kampaň na podporu očkovania hlása, že očkovanie je sloboda, tak tento slogan skutočne naplňme! Ten, kto sa chce chrániť vakcínou, bude vakcínou chránený a lockdown nepotrebuje. Ten kto vakcínu odmieta, musí sa chrániť lockdownovými opatreniami, karanténou a testovaním.

zdroj: https://www.facebook.com/peter.visolajsky/posts/3652275608216062

Názory jeho podporcov pod jeho fb príspevkom.

Túto jedna komentujúca trošku nechápe súvislosti. Práve očkované sestry a lekári infikovali množstvo pacientov, ktorí prišli do nemocnice negatívni a odchádzali pozitívni alebo priamo zomreli. Očkovaní sú bezpríznakovi nosiči a o to sú nebezpečnejši. Vakcíny nie sú účinné na nové mutácie, alebo len minimálne. Už je dokladovaných viacero prípadov opakovanej nákazy očkovaných.

Na jeho profile drvivá väčšina začala utočiť na jeho totalitné praktiky, v komentároch ho diskutujúci nazývajú Mengelem a pýtajú sa ho, kto mu dal právo rozhodovať o iných. To sa mu nepáčilo a obmedzil komentovanie len pre vybrané osoby.

Visolajského začali prirovnávať k Mengelemu.

   Send article as PDF   

Check Also

Irán je súčasťou globalistických plánov a hier, vojna s Izraelom je dohodou elít

Počas COVID očkovania sa dalo vidieť, ktorý štát a svetový vodca je a nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *