utorok , 16 apríla 2024

“pandémia” skončila, ale napriek tomu Úrad verejného zdravotníctva získava údaje z mobilov občanov

Počas COVID teroru sa zaviedlo masívne sledovanie populácie Slovenska, údaje zbierá Úrad verejného zdravotníctva. Má prístup ku kontaktom, polohe, správam, hovorom, od koho..komu voláte, píšete. Túto právomoc mu nikto nezrušil. Rotarián Kotlár namiesto nezmyselného rozprávania do mikrofónu by sa mohol postaviť z toho lenivého zadku a toto zrušiť a tým by dosiahol konečne niečo významné a hodnotné.

Mlčí o tom aj vláda. Prečo? Na čo sú im tie dáta?

Ide o informácie od telekomunikačných operátorov o tom, kto, kedy, s kým, ako dlho, cez aký telefón a odkiaľ telefonuje, kde sa vtedy nachádza a podobne.

K týmto dátam mali doteraz prístup iba policajti a tajné služby pri mapovaní vážnejších trestných činov.

Ale ani oni si ich nemohli hocikedy len tak voľne prezerať. Potrebovali súhlas súdu, až potom im mobilní operátori dali cédečko s metadátami o konkrétnom zákazníkovi.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22368260/mobily-nebudu-sledovat-plosne-pouziju-najma-anonymne-data.html

Covid slúžil na vystrašenie ľudí a zavedenie špehovacich totalitných praktík. Umelá inteligencia teraz lustruje množstvo dát a v zaujmové osoby sú prehľadávané fyzickými osobami.

Čo sa dá s týmito dátami robiť? Sú to omnoho detailnejšie informácie, aké využívalo nacistické Nemecko pri deportáciach a triedeni ľudí – tie získalo ščítaním obyvateľstva rokmi pred vojnou. Možno aj teraz niekto vyberá tých najvhodnejších ľudí, pre nich a podľa nich…. a keď dosiahnú plán nakupovania online, priamo domov…tak vám privezú cielene otravu akú bude treba… dokonalý plán, dokonála eugenika….

zdroj obrázka: https://state-of-the-union.ec.europa.eu/state-union-2022/state-union-achievements/overcoming-pandemic-solidarity-and-science_sk

Toto všetko je vďaka zapredaným bezcharakterným politikom, prázdnym schránkam, ktoré sa napĺňajú drogami, alkoholom, materiálom, sexom…zneužívaním iných. Je to len dočasne, bude to stáť svet množstvo obetí…ale nakoniec potkani, ktorí to zavádzajú a ktorí si kupujú politikov a iných potkanov v štátoch budú odhalení…. a ľud sa s ním vyrovná.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Od soboty 17.2.2024 sa výrazne sprísňuje totalita a obmedzovanie slobody prejavu v EÚ

Sloboda prejavu v EÚ sa od soboty zmenila (https://tkp.at/2024/02/18/eu-zensurgesetz-in-vollem-umfang-in-kraft/) – a uvedomuje si to len …

One comment

 1. Pellegriniho vlada 2019 zaviedla povinne rodne cisla do scitania obyvatelstva – musel vediet preco. Rovanko on zaviedol karanteny v plesnivych priestoroch, to bolo maximalne nezvladnute.

  Teraz ma stat podla naccistickeho rodneho cisla (to je vymysel naccizmu pre oznacenie ludi Protektoratu a komunisti po volbach 1948 tuto techniku naplno prevzali) k dispozicii uplne vsetko, vratane majetku.

  Urcite aj migranti odovzdali odtlacky do dokladov, ze??

  A Teplegrini dnes kandiduje na prezidenta a sefom tajnej sluzby chce so SMERom urobit Gaspara ktory je spojka ludi z vlady 2020 – co presne sedi s osobami, ktore otvorili dvere do USA 2009.

  Netreba zabudat, ze dvere do USA otvoril Fiicovi v 2009 Droba. Prevrat v Afrike 2010 Kriska , Libya 2011, Krym privatizacia 2012 (nepodarilo sa) – preto 2013 Maidan a nicenie vychodu UA.

  Je znamy pripad z roku 2015, kde psychopati z naccibandy Azov zavesili Donbasana s tehotnou zenou cez strom a Ladou Niva ich tahali. Viac nemozno sem napisat, kazdy si domysli. Rovnako Boris Kollar 2015 zverejnil na FB masove hroby z vychodu UA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *