Očná lekárka v Žiline vraj odmietla liečiť zaočkovaných pacientov

Očkovaných nebude liečiť. Do redakcie nám zavolala nahnevaná diváčka. Vraj ju odmietla vyšetriť očná lekárka pre to, že je očkovaná. Zisťovali sme, aký má lekárka dôvod.

Podnety na očnú lekárku prijali aj na zdravotnom odbore Žilinského samosprávneho kraja. Lekárka ako dôvod uviedla, že vraj koncom mája sa u nej objavil veľký počet pacientov so zápalom očí. Boli krátko po 1. alebo 2. dávke vakcíny proti COVID-19.

„Na prednej časti oka, na viečkach, na rohovke. Uveitivy – to je pomere ťažký zápal, ktorý svedčí o prehnanej aktivite imunitného systému a veľa herpetických ochorení,” vysvetlila očná lekárka.

Nechcela vraj, aby sa v čakárni stretli očkovaní ľudia s neočkovanými. Najmä deťmi. Tvrdí, že infekčné ochorenie sa vám vždy dá preniesť.

„Lekár je preto lekár, že sa má starať o pacientov nevyberať si, či je alebo nie je očkovaný. Má vedieť správne vyhodnotiť tú situáciu,” tvrdí Silvia Pekarčíková.

zdroj: https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2033406_ocna-lekarka-v-ziline-vraj-odmietla-liecit-pacientov-ktori-sa-dali-ockovat

   Send article as PDF   

Check Also

Ruský minister zdravotníctva odprúča očkovať na COVID tehotné aj kojacé ženy

Ministrom zdravotníctva Ruska je Murashko. Ten strašil potrebou očkovať aj tehotné a kojacé ženy experimentálnou …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *