Očkovanie vytvára toxický proteín, ktorý cirkuluje v tele, hromadí sa v pohlavných orgánoch

Desivý výsledok nového výskumu vakcín proti COVID-19 neočakávane objavil proteín v krvnom obehu ! Tento proteín súvisí s krvnými zrazeninami, poškodením srdca a mozgu a potenciálnymi rizikami pre dojčené deti a plodnosť.

Nový výskum ukazuje, že spike proteín koronavírusu z očkovania COVID-19 sa dostáva do krvného obehu, čo vedci vôbec nepredpokladali, a čo vyvetľuje tisíce hlásených vedľajších účinkov krvných zrazenín a srdcových chorôb až po poškodenie mozgu, reprodukčné problémy atd.

Vedci sa domnievali, že spike proteín je skvelým cieľovým antigénom, pritom samotný spike proteín je toxín a je to patogénny proteín. Takže očkovaním sú vlastne ľudia zaočkovaní toxínom – uviedol to Byram Bridle, vírusový imunológ a profesor na University of Guelph v Ontariu.

Japonský výskum zverejnil údaje, ktoré ukázali, že neslávne známy spike proteín koronavírusu sa dostáva do krvi, kde cirkuluje niekoľko dní po očkovaní a potom sa hromadí v orgánoch a tkanivách, ako je slezina, kostná dreň, pečeň, nadobličky, a čo je obzvlášť znepokojujúce, že sa hromadí v pomerne vysokých koncentráciách vo vaječníkoch.

Veľké množstvo štúdií preukázalo, že najvážnejšie účinky SARS-CoV-2, vírusu, ktorý spôsobuje COVID-19, ako je zrážanie krvi a krvácanie sú dôsledkom účinkov spike proteínu samotného vírusu.

Výskum potvrdil jasný dôkaz o tom, že vakcíny, ktoré vytvárajú bunky v našich deltových svaloch, produkujú tento proteín, a že samotná vakcína plus proteín sa dostanú do krvného obehu.

Tento dôkaz bol nedávno zverejnený v publikácií recenzovanej štúdie, ktorá odhalila spike proteín v krvnej plazme troch z 13 mladých zdravotníckych pracovníkov, ktorí dostali vakcínu COVID-19 od spoločnosti Moderna. U jedného z pracovníkov cirkuloval spike proteín 29 dní.

Akonáhle je spike proteín v obehu spôsobuje zhlukovanie krvných doštičiek a to môže viesť k poruchám zrážanlivosti krvi po podaní týchto vakcín. Môže to tiež viesť ku krvácaniu, problémom so srdcom a mnohým iným zdravotným komplikáciám.

Obsah vakcíny sa dostáva do sleziny a žliaz, vrátane vaječníkov a nadobličiek. Uvoľnený spike proteín sa dostane do krvi a spôsobuje systémové poškodenia. Receptory ACE2 sú bežné v srdci a mozgu, a práve preto spike proteín spôsobuje kardiovaskulárne a kognitívne problémy uviedol Centers for Disease Control and Prevention (CDC).

Vakcína od AstraZeneca bola pozastavená v mnohých krajinách a už sa neodporúča mladším ľuďom pre jej súvislosť so život ohrozujúcimi a smrteľnými krvnými zrazeninami. Ale aj mRNA vakcíny proti COVID boli spojené so stovkami hlásení o udalostiach zrážania krvi.

Pediatrický reumatológ J. Patrick Whelan varoval pred možným potencionálom spike proteínu vo vakcínach COVID na mikro – vaskulárne poškodenie spôsobujúce poškodenie pečene, srdca a mozgu.

Objav vyvolaný vakcínou spike proteínu v krvnom obehu bude mať dôsledky na programy darovania krvi z dôvodu, aby sa tieto patogénne spike proteíny nepreniesli na citlivých pacientov, ktorí budú transfúzovaní touto krvou.

Vedci zaoberajúci sa očkovaním tiež uviedli, že zistenia naznačujú ďalšie veľmi závažné problémy, že dojčené deti, ktorých matky boli zaočkované, majú riziko, že do materského mlieka sa dostanú COVID spike proteíny a našli sa dôkazy vo VAERS o poruchách krvácania u dojčiat v zažívacom trakte. Po podaní vakcíny kojacej matke sa na nasledujúci deň u dieťaťa vyskytla vyrážka a stalo sa neutíšiteľným, odmietlo dojčenie a dostalo horúčku. Správa uvádza, že dieťa bolo hospitalizované s diagnózou trombotická trombocytopenická purpura, zriedkavá porucha krvi, pri ktorej sa tvoria krvné zrazeniny v malých cievach po celom tele. Dieťa zomrelo. Tie isté účinky majú vakcíny aj pri očkovaní malých detí.

Otázky vyvoláva aj vysoká koncentrácia spike proteínu nájdená v semenníkoch a vaječníkoch v tajných údajoch Pfizeru zverejnených japonskou agentúrou. Inými slovami to znamená, že možno urobíme z mladých ľudí neplodných.

Boli zaznamenané tisíce hlásení o menštruačných poruchách u žien, ktoré podstúpili očkovanie proti COVID-19, a stovky hlásení o spontánnych potratoch u očkovaných tehotných žien, taktiež aj o poruchách reprodukčných orgánov u mužov.

V súčasnosti prebieha Zákerná a špinavá kampaň ohľadne očkovania, Zákerná a špinavá politika vydávania tzv Covid pasov, ktorá je zameraná hlavne na mladých ľudí a deti, ktoré túžia žiť spoločenským životom, cestovaním.

Všetka táto kampaň, Covid hystéria je v súlade s Agendami 2021, 2030 – Agenda smrti, Agenda 2050 , NEW Reset, Kalergiho plán, Barnettova doktrína, Transhumanizmus…

Spoločnosti Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson neodpovedajú na žiadne otázky týkajúce sa ich vakcín.

Spoločnosť Pfizer nereagovala na otázky o tom, ako dlho vedela o svojich výskumných údajoch, ktoré japonský orgán zverejnil a preukázal spike proteín v orgánoch a tkanivách zaočkovaných osôb.

A to nikto nemá ani predstavu čo nás podľa plánu mocných čaká od septembra 2021, kedy má začať vraj tretia vlna tejto Covid hystérie. Občianka Čaputová podpísala Zákon o hospodárskej mobilizácii v krízových situáciách mimo času vojny a vojnového stavu, ktorý vstúpi v platnosť 20.06.2021.

zdroj: https://www.facebook.com/henrich.novacek/posts/10219699711342302

Článok je úvahou a názorom autora.

   Send article as PDF   

Check Also

Vakcíny Sputnik voči COVID-19 sa idú testovať v Rusku na deťoch od 6 do 11 rokov

Na Slovensku očkovanie na COVID rieši málokto. Od decembra 2023 sa štatistiky prestali zverejňovať. Dovtedy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *