utorok , 16 apríla 2024

Očkovaní končia v nemocnici vo väčšich počtoch, rovnako ako neočkovaní prenášajú nové mutácie

Písali sme o tom už dávno, vedci však na to prišli až teraz. Farma lobby dobre financovala potláčanie týchto informácií, veď trebalo zarábať. Čím viac vakcín, tým lepší kšeft. Aj preto sa netestovali očkovaní, aby sa nezistili, že vakcíny sú mizerne účinné….

Informácie o neúčinnosti vakcín sa však nedarí tajiť. Podľa najnovšich štúdi sú protilátky po par mesiacoch neprítomné. Napriek tomu sa neučínnými vakcínami stále očkuje. Vakcína na COVID nie je účinná ako deklaroval výrobca a navyše človek sa vystavuje neznámym vedľajším účinkom, ktoré sa môžu objaviť po rokoch.

Informácie o prenose očkovanými vychádzajú z analýzy v Anglicku. S rovnakými výsledkami prišla aj americká CDC, ktorá na základe tých informácií odporučila nosiť plne zaočkovaným američanom rúška a respirátory. Výskum vykonaný na stovke prípadov nakazených delta variantom dokázal, že výskyt vírusu v dýchacich cestách očkovaných a neočkovaných je na nerozoznanie (virálna nálož). 

zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/odbornici-ockovani-prenos-delta-varianta-koronavirus.A210809_094637_zahranicni_misl?

   Send article as PDF   

Check Also

Nemocnice zaplavujú očkovaní, média mlčia

Keď sa tak neočkovalo a pribúdali pozitívne COVID prípady média každú minútu strašili verejnosť počtami …

One comment

  1. čo su to tie mutacie ? lebo existecia kovidu nebola dokazana exaktne vedecky doteraz nebol virus izolovany to čo poslali z wu hanu je len 1% čas5ostatne dopnili vypočtom na počitači . o čom sa to bavime ake strašenie mutaciami mutaciami čoho ? jedna sa tu o nanotechnologie vekost stotisiciny miliontiny milimetra kde plti kvantova fyzyka kde zaleži na tom či ten objekt pozorujeme alebo nie strach nas nuti tomu davat pozornost apotom sa virus širi ako široka vlna ked nie je to bodove a uzke a zasaihne to len malo populacie . širite tu strach zmutacii hotovy idiotizmus vicej ludi zomiera nainfarkty na rakovinu a neliečene choroby v dosledku zatvarania nemocnic . ešte je tou ivermektin a vlastna imunita od boha tak prestante stou propagandpou bububu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *