sobota , 13 apríla 2024

Napriek vysokej zaočkovanosti vo Francúzsku rekordy nových pozitívnych prípadov COVID-19

To na grafe už nie je fiasko – toto je rozklad celej Pfizer-ideológie.Ale aj komunisti budovali ešte na jeseň 1989 komunizmus ako keby sa nechumelilo… Keď do propagandy a kšeftov tečú veľké prachy, majú tuhý život 🙂

Tak, ako v roku 1989 nedochádzalo bolševikom čo sa deje, nedochádza to ani dnešným svedkom Pfizerovym. Ten francúzsky služobníček sa dnes nechal ako pravý demokrat počuť toto:

” Francúzsky prezident Emmanuel Macron varoval nezaočkovaných ľudí, že ich bude „štvať“ a že im spôsobí komplikácie tým, že budú mať obmedzený prístup k spoločenským aktivitám, až kým sa všetci nerozhodnú zaočkovať. (reuters)”

Konkrétne súdruh Macron povedal toto:“We have to tell (the unvaccinated) … you will no longer be able to go to the restaurant. You will no longer be able to go for a coffee, you will no longer be able to go to the theatre. You will no longer be able to go to the cinema,” the president said. We will continue to do this, to the end. This is the strategy,” Macron added.”

A toto tomu chudákovi dnes povedali dáta: “Vo Francúzsku pribudlo (5. januára) okolo 335-tisíc nových prípadov koronavírusu, čo je najviac od začiatku pandémie a zároveň celoeurópsky rekord. Doterajšie maximum v krajine bolo vyše 271-tisíc prípadov.

Pripomeňme si, že vo Francúzsku je “plne” opichaných 74% obyvateľov (údajne 91% všetkých dospelých) 🙂V Portugalsku je plne opichaných 90% populácie, v Španielsku 81.

Oproti Japonsku majú tieto krajiny rádovo 1000 x viac nových “prípadov” denne – a 200 až 300 x viac mŕtvych na milión denne. Japonci sú menej opichaní – a demograficky najstarší národ na svete. Ale majú vysoký príjem vitamín D a voľný prístup k IVM

Zdroj: Juraj Mesík, https://www.facebook.com/photo/?fbid=10223877675023772&set=a.10209443570900190

   Send article as PDF   

Check Also

Pacient krátko po očkovaní COVID pozitívny, o pár dni na pľúcnej ventilácii a v prepúšťacej správe ani zmienka o tom, že bol očkovaný

Očkovaní pacienti aktuálne končia v nemocniciach s COVIDom a súčasne inými bakteriálnymi a hubovitými infekciami, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *