Na Slovákoch boli vykonané viaceré experimenty, Fico o nich vedel a mlčal, nevyšetruje ani teraz…

Na Slovákoch bolo vykonaných viacero štúdií, farmaceutické firmy v spolupráci s lobistickými skupinami USA na Slovensku ako je AMCHAM.

Amcham je americká obchodná komora, ktorá háji záujmy USA na Slovensku. Dávnejšie som uverejnil viacero článkov o tom, že vo vedení pôsobí syn Vladimíra Krčméryho – Michal. Krátko na to z americkej obchodnej komory zmizol. Ešte predtým ako sa prevalilo, že jeho otec Vladimír robil roky rečníka pre Pfizer a roky poberal financie od tejto firmy a potom sa prevalilo, že dokonca jeho sestra je vo vedení Pfizeru pre Česko a Slovensko – oblasť vakcín. Vakcíny cez Krčméryho a jeho ľudí testovali na “dobročinných” misiach v Afrike. Túto informáciu som ako prvý posunul portálu inenoviny.sk, od nich ju prebral Miroslav Heredoš a potom sa im tento experiment začal rúcať a postupne všetko začali zakrývať.

Našťastie sme stihli mnoho týchto veci uložiť a zozbierať. Nerobia títo zločinci všetko tak tajné akoby sa zdalo. Ľudia sú však tak ľahko ovládateľní, že odovzdali svoju pozornosť nezmyselným politickým tlačkovkám.

Myslíte si, že Fico alebo iní politici nevedeli a nevedia, že na Slovákoch sa vykonával experiment v testovaní, ale aj v očkovaní?

Teraz nejaký nasadený Kotlár z lobistickej organizácie Rotary club sa tvári ako ide bojovať za záujmy Slovákov. Pritom 3 mesiace tam spí a mudruje o ničom a popritom si mastí svoje ego bafkaním fajky. Znova ďalší pajác, ktorý oklamal ľudí peknými rečami, vyzbieral peniaze na podoru svojho politického projektu TV Slovan. Rotary club je obrovská svetová lobistiká organizácia. Má rozsiahlé bunky najmä v Nemecku a jednou z hlavných agiend je svetové očkovanie. Je nepochopiteľné, prečo je dovolené politikom pôsobiť v tejto protinárodnej organizácii. V tejto a podobných organizáciach sa dohadzujú kšefty, presadzujú záujmy pár skupín ľudí.

Poďme však k výskumu a dátam o očkovaní. Kotlár a iní šíria bludy o vymazaní dát. Áno, je snaha ich upratať a odstrániť. Povie sa, že príde nová firma a tá buď omylom, alebo iným podvodným ťahom datábazu odstráni. Dáta sú však už na spravných miestach a skúmajú. Možno pre Slovákov vyvinuli špeciálne šarže a teraz sledujú cez mRNA rozšírene choroby a ich správanie. Možno len konšpirujem. Bodaj by to tak bolo.
A možno toto je projekt, ktorý bude hmlou odstráňovania dát.
https://zive.aktuality.sk/clanok/pcPQmxb/podpisali-deklaraciu-ze-stat-prekope-zdravotnicke-data-ma-ich-skonsolidovat-zacat-podla-nich-delit-peniaze-a-vela-automatizovat/

Preto tí, ktorí skutočne budú mať záujem niečo robiť, začnú hovoriť o AMCHAM, o Smatanovi, Štofko, Kristína Kovačiková, Lengvarský. Tieto a iné osoby by mali prešetriť vyšetrovatelia a….
Kde sú teraz bájkari a Ezopovia ako Huliak a spol., ktorí takými plamenitými rečami ohlupovali pred voľbami ľudi, že začnú riešiť COVID terror. Aj ich spája Rotary club a podobné?
Chápem, že tento text veľa ľudi nepochopí. Chápem, že veľa ľudí tam hore naserie. Je potrebné týchto zločincov riešiť a hlavne ich zločiny. Experiment je trestný čin.

https://amcham.sk/events/3146/health-data-value-conference

Opakovane som písal pred voľbami, že tie tlačovky su len dristy bajkárov a pôjde sa ďalej v agendách. Neverili ste. Stále čakáte, že sa niečo zmení…

zdroj
https://www.facebook.com/groups/308291614686489/posts/746363247545988/

   Send article as PDF   

Check Also

Monika Beňova sa pochválila očkovaním a tým, že antivaxerské komentáre maže

Nezdá sa vám, že napriek tomu, že všetci politici sa chváli ako sú očkovaní skutočnými …

4 komentáre

  1. Infonoviny ste demokratický zmýšľajúci, sa mi zdá.

  2. Celá strana SMER je jedno veľké HOVNO.Fico sa tvári,ako veľký vlastenec,zatiaľ čo kurva Beňová vo fašistickom europarlamente vždy hlasuje za kadejaké bruselské zvrhlosti proti Slovensku a ešte má tú drzosť ukazovať sa pred kamerami a chcieť,aby ju ľudia ďalej volili.Odporná židácka sviňa…Zradca Fico bol na WEF v Davose a to znamená, že onedlho tu budeme prijímať čiernu zberbu z tretích krajín,po schválení pandemickej dohody tu budeme mať šikanovanie,horšie,ako za kovidu, taktiež sa už schválila v europarlamente digitálna identita, takže nás čakajú veľmi ťažké časy.Keď bolo za šaša a narcistického psychopata Matoviča zle ,tak za pokrytca Fica bude ešte horšie…

    • Veľmi trefný komentár, Jozef…. JA MÁM ČISTÝ ŠTÍT, nechodím na voľby. Pretože VIEM, že nás oj*be KAŽDÝ, kto sa dostane ku korytu…

  3. Dnešní politici sú len herci,ktorých komanduje jeden režisér….Akosi utíchli aj protesty proti vláde,samozrejme, keď už má zbabelý pokrytec a zradca Fico svoje rozkazy,tak ho netreba rozptyľovať hlúpymi demonštráciami,aby sa mohol sústrediť na ich plnenie …Führer Schwab ho určite pochváli a Fico aj so SMERO štetkou Beňovou budú uslintaní od šťastia až za ušami,ako poslušní havkáči…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *