utorok , 16 apríla 2024

MUDr. Piják: Vymenovať Kotlára na vyšetrovanie COVID zločinov je vrcholom stupidity tejto vlády

VYMENOVANIE DEZOLÁTA, KTORÝ DOTERAZ ŠÍRI HOAXY O COVID-19 ZA SPLNOMOCNENCA VLÁDY SR PRE PREVERENIE PROCESU RIADENIA A MANAŽOVANIA ZDROJOV POČAS PANDÉMIE COVID-19 JE VRCHOLOM STUPIDITY TEJTO VLÁDY

Nový splnomocnenec vlády SR pre preverenie procesu riadenia a manažovania zdrojov počas pandémie COVID-19 Peter Kotlár už 3 mesiace oblbuje a zavádza občanov, ako chce tento problém riešiť. Je neuveriteľné, že vláda poverila touto úlohou jedného z najväčších šíriteľov hoaxov o covide.

V pripojnom videu tento dezolát nebol schopný ani adekvátne odpovedať na otázky novinárov a doslovne ušiel z tlačovej besedy. Je neuveriteľné, že tento bezstavovec, ktorý pri každej príležitosti glorfikuje Fica, absolútne ignoruje nehorázne praktiky šéfky Ministerstva MZ SR, vrátane podpory finančných skupín ako je Penta, proti ktorým sa malo okamžite zasiahnuť už hneď na začiatku vládnutia tejto vlády primitívov.

Bol som tiež šokovaný aj z jeho domotaných alibistických vyjadrení, že „poukážeme aj na štruktúry, ktoré by mali niesť plnú zodpovednosť za predchádzajúce vedenie“ , a na druhej stráne hovorí, že „cieľom nie je hľadať vinníkov.“ Ľutujem, ale normálnemu človeku musí byť z toho všetkého na grcanie.

Tých konkrétnych problémov, ktoré by sa dali riešiť okamžite po nástupe vlády je viacero, napr. vyšetrovanie úmrtí na covid-19 spojených s diletantským manažmentom, vrátane preferovania liečby drahými antivirotikami, ako je remdesivir, s vysokým pomerom rizika a benefitu, na úkor menej toxickej liečby.

Urgentne by sa mali prešetriť korupčné aktivity lekárov a iných zdravotníckych pracovníkov s farmafirmami, ktorí tak zanietene propagovali očkovanie a finančne náročnú farmakologickú liečbu.

Urgentne by sa malo prešetriť kriminálne pozadie všetkých aktérov celoplošného testovania, používanie liekov, ktoré neboli schválené Európskou liekovou agentúrou, atď.

Namiesto toho, tento blázon fantazíruje o zavedení nejakých laboratórií, ktoré majú dokázať škodlivosť očkovania, ako je prítomnosť grafenu v krvi, atď.
https://www.youtube.com/watch?v=d1p6DGy6T4Y

zdroj:
https://www.facebook.com/photo?fbid=928612252599528&set=a.605676922849168

   Send article as PDF   

Check Also

Zdražovanie a iné protiobčianské aktivity vlády SMER-SD, SNS, HLAS-SD (2023-…)

2024 – Zvýšenie dane z tabaku, liehovín, nehnuteľností, pracujúcim: https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/688946-exminister-prace-richter-potvrdil-nove-dane-pridu-uz-od-noveho-roka/ Fico si rád otvára ústa …

One comment

 1. Skutočne je celospoločenská požiadavka na vyšetrenie testovania a genocídy, porušovania ľudských práv a slobodného rozhodovania ? Alebo len nejaké percento obyvateľstva chápe, čo sa dialo. A má dobrú pamäť.

  Uvidíme.

  Vylezú ľudia do ulíc a dajú najavo, že očakávajú nejaké výsledky. Prestanú ľudia na protest chodiť do práce a donútia staro-nových parazitov zmeniť ich chovanie ? Lebo len naivná a nevedomá osoba si môže myslieť, že to niekto všetko urobí za neho. Tí istí, čo pomáhali a chránili, za svoje výplaty a budúce výsluhové dôchodky ( na ktoré, ale nebude !) pomáhajú a chránia aj dnes ! A koho ? Za celkom slušné honoráre ( a to nevidíme, všetko to bokom, čo kšeftujú) opäť akože pracujú v prospech. Šak, keď je to tak v prospech nás, tak prečo ten prospech necítime. Prečo potrebujú výplaty od 5000 do 15 000. Prečo ten prospech tak mohutne cítia iba oni. To je v prospech občanov ? To je služba akože národu. Čo sa stane, keby 3, 6, 12 mesiacov nebudú. Nič, ešte ušetríme a obrovsky. Lebo svet pôjde aj bez parazitných politických s.r.o. To len obyvateľstvo je tak nevedomé, že mu to ešte nedochádza.

  A to je tá nádherná dokonalá škola. Nechcete sa sa učiť a chápať dobrovoľne a v pohode. Tak sa budete učiť tak, že vás to bude poriadne svrbieť a štvať a bolieť. Učiteľov neúrekom. Od komedianta z okrajiny, cez sociálne cítiacich až po takých, ako mali prezidenta bývalého v Uruguay. (José Mujica)

  Je to len cesta, ako sa dostať k moci a peniazom. Je problém pre osoby, ktoré riadia všetko z úzadia, o ktorých ani nemáme poznanie (nie biele kone ako je chrobák z Davosu, hovnová z Bruselu alebo gaťový okenár a ďaľší) zaplatiť chlapíka, kdesik z druhého konca sveta, čo má koníček loviť škodnú v niekoho revíre ?

  Pôjdete tam vy ? OK. Budete za hrdinu, 50 rokov v čítankách, kým vás zase niekto, komu to nebude vyhovovať nevymaže.

  Všetci sa musíme zdvihnúť a niečo urobiť, ale hlavne sa musíme zmeniť ! A zmeníme sa ? Môžeme mať komentov, jak koza bobkov. RÉS, non VERBA. Každý sám za seba sa bude zodpovedať.

  Bude mať gule na to, aby povedal, že je to tak prehnité, tak previazané a že to jednoducho neni možné. Lebo by museli v lepšom prípade vyhádzať na dlažbu všetkých lekárov a zdravotníkov (nie kaderníčky, nie brigádnikov, čo pichali šmakuládu ovečkám). Šak keby Trnavčan zaspieval, ako podplácali lekárov, médiá, ľudí. Keby sa ľudia dozvedia, ako to všetko bolo, že im a ich deťom napichali jedy do tela a pomaly ich zabíjajú, tak to by bolo iné rošošo. Verejne by ich naháňali a popravovali, vešali na kandelábre a ubili k smrti. To by už ani sranda nebola. Tak uvidíme. Ale za 5000 éčiek 4 roky ? No tipnime si ? A to on je tam nováčik !

  Nie ako celoživotní paraziti, čo sú tam desaťročia. Keby ľudia vedeli, čo vedia tajné služby, sisáci a čo všetko majú na videách a nahrávkach. Neverili by. Jeden druhého držia za gule a ani im to moc nevadí (sem tam nejaký trnavčan to troška rozvíri), lebo z toho majú fantastický choseň a ešte sa možno aj smejú, jak sú ľudia sprostí a žerú im to aj s navijákom. Nie všetci a tiež len do času.

  Nanútite ľuďom nasilu dokonalú spoločnosť a blahobyt ? Tak budú pindať, že nemajú slobodu ! (história sa opakuje stále dokola a dokola)

  Tak si vyberáme dobrovoľne, to čo žijeme a tak to aj vyzerá.

  Geniálne vymyslená hra na pochopenie, že ako áno, a ako nie. Ako to bude fungovať a ako to nebude fungovať. Do posledného šróbu, atómu, kvarku, vlny a vibrácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *