Michaliková a Staněk strašia populáciu paktami, ktoré sú len memoranda

Peťo Puškár spracoval vyjadrenia Michalikovej a Staneka.

Pani Michaliková je známa z kauzy združenia Archa. Zaujímavosťou hneď v úvode bolo, že sa vyzbierali peniaze a tu sa vyskytli hneď prvé problémy a zakladajúci členovia sa rozhádali.

https://zemavek.sk/vzniklo-hnutie-archa/

Zastancovia Fica, viete kedy NAKA vbehla do domu Rostasa? Bolo to za vlády Fica a Pellegriniho. Mnohí tento zásah považujú za divadelné predstavenie, kedže bolo neoprávneného rozmeru a bolo takým teátrom.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/460118-naka-zasahuje-v-dome-tibora-eliota-rostasa/

Iné hlasy hovoria, že sa dohodli, aby ľudí zastrašili…v zmysle, ak povieš svoj názor, môže prísť ku tebe domov NAKA. Pritom Rostas sa opakovane v minulosit pochválil, že sa dobre pozná s Kaliňákom. Opitý mu chcel volať.

https://www.omediach.com/hoaxy/13058-opity-tibor-rostas-sa-na-akcii-pre-deti-s-pistolou-za-pasom-vyhrazal-ze-zavola-kalinaka

V tomto združeni Archa mal pôsobiť aj vyššie spomínaný Peter Stanek. Peter Stanek bol ekonomickým poradcom Vladimíra Mečiara, Róberta Fica, Petra Pellegriniho. Stanek je horlivým zastancom 4. priemyselnej revolúcie a sledovania populácie, občanov na tento prechod pripravuje už roky.

Priemyselnú revolúciu Stanek záhadne rieši ako projekt od 2019 do 2022, kedy ľudia o tom nepočuli tak ako po 2021.
zdroj: https://ekonom.sav.sk/sk/projekty/systemove-implikacie-4-priemyselnej-revolucie-a-adaptacne-procesy-informacnej-spolocnosti-ekonomicke-technologicke-a-kulturne-aspekty-p176

Stanek je súčasťou prechodu na psychopatickú agendu Klausa Schwaba. Práve v roku 2019 Pellegrini bol na Svetovom ekonomickom fóre a práve vtedy vznikol projekt VEGA, kde Stanek a jeho ľudia za financie analyzujú dopad na spoločnosť a hľadajú cesty najjednoduchšieho prechodu. Ako vidíte aj Stanek spomína – zdieľanie. Mohol by o tom poučiť svojich kamarátov Fica, Pellegriniho a iných nech začnú zdieľať svoje luxusné autá, vily. 

Citácia od Peťa Puškára:
Peter STANEK ex radca bývalých vlád niekoľko krát za sebou zbytočne šíril poplašné správy alebo účelovo manipuloval verejnou mienkou takým spôsobom, ktorý nie je vhodný pre človeka jeho vzdelania a rečníckého umenia .

Začal to vyhlásením, že muži ktorí podali odopretie vojenskej služby budú bojovať prví, je to nonsens . To sme si už vysvetlili .
Ak by toto platilo, potom všetci, čo hlasovali v referende budú zhadzovaní z bombardéra ako živé bomby na Moskvu 😬
No neskôr zašiel ďalej a začal rozoberat takzvaný Kyjevský pakt, ktorý som podrobil analýze a prekladu a zodpovedne môžem povedať, že je to memorandum , nie medzinárodná zmluva a ako taký nemá právne záväzné následky . Netreba ho ani vypovedať, je to absolútny zdrap papiera . Už sme si povedali akým spôsobom sa ratifikujú medzinárodné zmluvy, aby mali právnu prioritu , nebudem to opakovať

Jeho tandem tvorí známa firma, opäť zamestnankyňa minulých vlád Iveta Michaliková , ktorá zohrievala stoličky pre ministerstvo zahraničných veci . A z nepotvrdených zdrojov by mohla mať blízko k SIS .

Ona zas omieľa ako posvätné indické zviera tzv Bukurešťský pakt .
No a ani ten sa nenachádza v zbierke zákonov a tak sme teda požiadali ministerstvom zverejnenie tohto paktu . Výsledok jednoznačne dokazuje, že aj tento pakt je len memorandum a nie medzinárodná zmluva, teda nie sme povinní ho dodržiavať .
Je však pravdou, že súčasná politická scéna neobsahuje stranu, ktorá by prestala služit globálnemu záujmu a tak sa tieto dva pakty môžu dodržiavať no je to vyslovene dobrovoľnost a smerom k občanom nemôže na základe týchto zmlúv nič byť vynucované, teda žiadne poslanie slovákov do vojny , dokonca ani ozbrojených síl SR .
Náš komentár: Podvodníci na oboch stranách sa snažia ľudi zastrašiť a potom výjsť ako záchrancovia. Vystrašení ľudia sa potom sústredia na svojich “spasiteľov” a posielajú im peniaze. Podobne, ako poisťovaci agenti..ktorí aby vás dobre olúpili potrebujú riadne vystrašiť. Neposielajte nikomu peniaze, najmä tým, čo len rozprávajú a strašia. 
Tu môžme vidieť Ivetu Michálikovu s maltézskym rytierom Petrom Marčekom, ktorý stál pri vzniku strán Sme rodina a Republika.
zdroj:
Edit: Na telegrame nás upozornil Peter Weis, že v súvislosti s podaním do Haagu sa nevyberali žiadne peniaze od ľudí na Slovensku. Ak máte nejaké informácie, čo sa týka podania žaloby do Haagu a výberu peňazí na toto podanie, kontaktujte nás na e-mail: inenoviny.sk@yandex.com.
   Send article as PDF   

Check Also

Celá vláda spolu s opozíciou schváli zákon na podporu Ukrajincov – ubytovanie, zdravotníctvo a iné výhody

A zdravotnú starostlivosť musíte poskytnúť, aj keď na to nemáte kapacitu. To sa zbláznili? Slovák …

2 komentáre

  1. Za Vase rozpravky by sa ani Andersen nemusel hanbit. Osocovat p.Weisa, prof.Staneka ze sa nehanbite.Uz len akysi Peto Puskar je doveryhodna osoba.

  2. Za tento rešerš hodný žiaka ZŠ je aj niekto platený? Zlepenec poloprávd, tvrdení vytrhnutých z kontextu, podložených len čiastočne kvázi zdrojmi. Inenoviny boli zo začiatku doslova iné noviny, v súčasnosti sú len výgrcom treťotriednych akože novinárov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *