piatok , 19 apríla 2024

Mazúrek odhalil, že Dannnyho Kollára (Bombiča) zafinancovali SMERáci, Daniel Bombič sa po tejto informácii opúšťal v krčme

Všetky vtáky na strechách už dlhé mesiace čviríkajú, že Danny Kollár za odmenu robí prácu a propagáciu pre SMER-SD. Túto informáciu dnes potvrdil Milan Mazúrek.

Práve Kaliňák bol prvý, čo spomenul na tlačovke Danny Kollára a potom to už išlo. Masívne začali pribúdať fanúšikovia na Bombičovom telegrame. A Bombič začal kydať na Republiku a nekriticky propagovať SMER-SD, robiť rozhovory s hlavnou bábkou strany SMER-SD – Juditou Laššákovou. Produktom agenta SIS – Cibuľu.
https://www.inenoviny.sk/kto-to-je-judita-lasakova/

 

Daniel Bombič, prezývany kar telegramu túto informáciu Mazúreka zapíjal v krčme. Veľka rana pre srdiečko Bombiča od platonickej lásky, Milana Mazúreka.
zdroj: https://www.inenoviny.sk/kto-to-je-judita-lasakova/

   Send article as PDF   

Check Also

Daniel Bombič aka DKx pravdepodobne pod vplyvom alkoholu a drog začal útočiť a ponižovať Suju z Republiky. Išlo o reakciu na Suju, ktorý si dovolil kritizovať SMER-SD a SNS, miláčikov DKx.

zdroj: https://t.me/SvedkoviaBombicovi/534 Daniel Bombič po pár hodinách tento príspevok vymazal. Buď vytriezvel trošku, alebo… Reakcia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *