sobota , 24 februára 2024

Marek Krajčí išiel do politiky, lebo mu to povedal prorok

Milan Mazurek rozpráva o Krajčim, ministrovi zdravotníctva v roku 2020. Vo videu sú odfotené aj výpovede Krajčího ako sa stal veriacim, ako zažil kontakt s Bohom.

   Send article as PDF   

Check Also

Marek Kotleba: Aký význam má odvolať Mikasa, keď na jeho miesto príde ďalšia bábka plniaca agendu WHO?

AKO MÁLO ĽUĎOM STAČÍ Čítam zaujímavé komentáre pod článkami o Mikasovi. A nestíham sa diviť, …

One comment

  1. “rozprávať cudzími jazykmi” je naozaj hlavný atribút pentecostalistických siekt v anglosaských krajinách. dovádzajú svojich amerických “poslucháčov” do kolektívneho šialenstva.
    prvé čo človeka v takom kontexte napadne je intoxikácia narkotikom, ale nemusí to byť tak. je možné, že ide o techniku kolektívnej hypnózy, ktorá sa dosahuje špeciálnou psychotickou video-projekciou, meditáciou a tzv. duchovnými cvičeniami.
    dlho a často opakované mantry a meditácia naozaj môžu vyvolať stav povzbudenia mysle, podobný na psychickú poruchu – stav psychickej extázy podobnej ako je “chemická” extáza po použití narkotika.
    mať takého človeka za ministra je naozaj riziko. zrejme im za to ten test šírenia vírusu na Slovákoch stál, keď potiahli do hry túto figúrku – potom sa figúrka zase stiahla do úzadia. z toho usudzujem, že pán Krajčí je pre sektu dôležitý, keď ho takto chránia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *