štvrtok , 30 mája 2024

Lívia hrajúca sa na konzervatívnu pózovala na fotke s liberálom a neomarxistom Blahom

Každý, kto chápe princíp fungovania sveta a energií vie, že so zlom sa nespolupracuje. Spolupráca so zlom je začiatok konca… A Republika je toho čistý príklad.

Na študovanie pre členov Republiky:
https://www.inenoviny.sk/blaha-s-manzelstvami-gejov-a-lezbiciek-nemam-problem/
https://www.inenoviny.sk/blaha-kotleba-je-fasisticky-cervik-pevne-verim-ze-sud-ich-stranu-zrusi/
https://www.inenoviny.sk/blaha-s-havranom-a-progresivnym-slovenskom-na-protifasistickom-pochode/

   Send article as PDF   

Check Also

Dospelé deti ovládli politiku, Kamenský s Bombicom sa znova doťahujú

Slovenská politika je o konfliktoch a doťahovačkách. Niektoré sú dohodnuté a divadlom, iné sú prejavom …

2 komentáre

 1. Ona je bez škôl ahľadá si lepšiu prácu, pod heslom: bez práce kde sú koláče, a tak sa hlupaňa derie do politiky! vždy som tvrdil, žena do politiky nepatrý, nema mozgovú kapacitu nato! jej do ľavej varechu a do pravej muzove rozkročmo..

 2. Telegram Marian Duris:

  Generálnemu tajomníkovi OECD vysvetľoval náš premiér Róbert Fico svoje zámery. Už druhýkrát opakuje cieľ uľahčiť legálnu migráciu, resp. pracovné sily z cudziny. Prvýkrát to bolo na Svetovom ekonomickom fóre v Davose. Globalistický nádych vyslovených cieľov posilňuje dojmy z hlasovaní jeho europoslancov v posledných rokoch.

  Takže znovu počujeme, že vláda chce schváliť “významné zákony, ktoré umožnia skrátiť povoľovacie konanie” a získať pracovnú silu zo zahraničia, s osobitnou pozornosťou pre občanov Ukrajiny. Áno, v hre je aj stredná Ázia (hoci to v tomto videu nie je priamo spomenutá), ale máme svoje info. Tento región je zaujímavý najmä z hľadiska energetickej spolupráce, ale nebude stredná Ázia potrebovať vzdelanú a kvalifikovanú pracovnú silu pre seba?

  Človeku hneď prichádza na um niekoľko otázok.

  – To už všetci na Slovensku sú zamestnaní a dostávajú adekvátne vysoký príjem?
  – Ak to tak nie je a napr. Slováci nemajú záujem o prácu z rôznych dôvodov, prečo im ju buď nezatraktívniť alebo nesmerovať k tomu, aby dostávali za ňu viac peňazí?
  – Ak vyžadujeme vzdelanú a kvalifikovanú pracovnú silu, nemáme záujem skôr o Slovákov, ktorí napriek dobrému vzdelaniu museli odísť zo Slovenska, lebo nemali dostatok príležitostí či riadne finančné hodnotenie?
  – A na záver, náš nezamestnaný občan nám nie je kultúrne bližší ako ukrajinský občan či “migrant-pracovník” z inej časti sveta? Pretože zatiaľ som nepočul o plánoch na zlepšenie práve jeho situácie či dostupnosti primeraných príležitostí. A exodus Slovákov pracujúcich v zahraničí späť na Slovensko som nezaznamenal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *