Lekár upozorňuje, že respirátory úrady nekontrolujú a môžu byť zdraviu nebezpečné

Úrad verejného zdravotníctva priznal, že vo väčšine respirátory nie sú zdravotnícke pomôcky a ani to nevyžaduje. Priznal aj, že respirátory nekontrolujú a predpokladajú, že spĺňajú európske normy. Čiže nik nerieši, či dýchate 8h denne nejaký karcinogén (rakovinotvorna látka) uvoľnujúci sa z pofiderného respirátora, vyrobený nevedno ako a nevedno z čoho, niekde, kde sa aj deti zneužívajú na prácu. Hlavne, že na následkoch zarobia farma firmy. Veď už teraz predpokladajú masívny nárast nádorových ochorení v blízkej dobe.

Čo píše úrad: „Takto označené respirátory prešli posúdením notifikovanej osoby, to znamená, že je predpoklad, že spĺňajú požiadavky kladené na respirátory ako osobné ochranné prostriedky podľa nariadenia (EÚ) 2016/425, avšak posúdenie nebolo vykonané v plnom rozsahu podľa technickej normy EN 149: 2001 + A1: 2009, ale len čiastočne podľa RFU 02.075,“ vysvetľuje ÚNMS. Je na mieste si položiť otázku, či nosenie takýchto pofiderných respirátorov neškodí zdraviu viac ako samotný vírus.

v prípade otázok kontaktujte: https://www.unms.sk/?kontakty

Čiže jasne z toho vyplýva, že sa spoliehajú na stádovitosť a nezáujem ľudí. Ktorým keď povedia, že si máte máčať respirátor vo formaldehyde, tak stádo to urobí… a potom sa čuduje, že vírus pozná hranice…ten istý vírus zabíja vo veľkom ľudí na Slovensku, v susednom Poľsku, Bielorusku, Srbsku, Švedsku, Rusku a iných to nerobí…skutočne záhada…

zdroj: FB/MUDr. Radoslav Čičala

https://www.info.sk/sprava/186987/uvz-sr-spresnil-ktore-respiratory-maju-ludia-nosit-v-interieroch

   Send article as PDF   

Check Also

Eštok kryje šikanu z Lidla, ktorá sa udiala počas COVID teroru, 25.3.2024 bude zhromaždenie na súde.

To boli sľuby Fica, SNSkárov, ako sa budú vyšetrovať COVIDové zločiny, ako zatvoria Lipšica. Lipšic …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *