štvrtok , 25 júla 2024

Kto je Diana Santusová, SMERácka podržtaška?

KTO JE DIANA SANTUSOVÁ?
Michal Piják

Tento status Martina Daňa z 23.júla 2021 pripomínam preto, lebo smerácka mafia sa snaží zo Santusovej urobiť jednu z obetí politického režimu, ktorý tu vládol posledné 3 roky. Horlivosť tejto mafie išla až tak ďaleko, že nemajú problém využívať aj služby známeho extrémistu Bombiša. V jednom z posledných Bombišových videí vystupovali aj dve ženy, z ktorých Zuzana Matejíčkova je na kandidátnej listine strany Smer pre nastávajúce parlamentné voľby. Obe tieto ženy za výdatnej podpory Bombiša velebili Santusovú do nebies a ich názor je úplne opačný, ako má Martin Daňo.

Žiaľ, predmetné video nemôžem zdieľať, lebo kvôli mojej kritike Bombiša mi z nepochopiteľných dôvodov FB takmer úplne znížil viditeľnosť mojej stránky a dal mi posledné ultimátum, že ak poruším normy komunity týkajúce sa nebezpečných jednotlivcov a organizácií, tak ma definitívne zablokuje. Daňo nedávno natočil aj video, v ktorom tiež spomínal Santusovú, ale nepodarilo sa mi ho nájsť. Ak má niekto viac informácií k tejto téme budem rád, keď mi ich pošle.

https://www.facebook.com/martin.dano.1976/posts/4198588286851156/?locale=ms_MY
https://www.facebook.com/photo?fbid=843235947803826&set=a.605676922849168

 

   Send article as PDF   

Check Also

Fico sa pomýlil a paličku na chodenie chytil do pravej ruky, zabudol, že ju stále držal v ľavej

zdroj: https://t.me/inenoviny/1272?comment=7262 zdroj: https://blog.sme.sk/bolebruch/politika/sudruh-birmovany-simulant Viac o klamstvách a podvodoch pri atentáte tu: https://www.inenoviny.sk/je-fico-na-dovolenke-doma-nie-je-preco-zahrali-divadlo-s-volenim-z-nemocnice-ked-bol-doma/ https://www.inenoviny.sk/nie-je-dna-aby-sa-aj-sorosove-sme-nepostavilo-za-fica-a-jeho-atentat/ https://www.inenoviny.sk/dalsi-lekar-sa-pyta-ohladom-atentatu-na-fica-nebolo-by-to-prvykrat-co-politici-klamali/ …

One comment

  1. co sa tyka UIS (Inspekcia), je to hniezdo hayzlov. My sme tiez podavali proti fizlom trestne oznamenia po 2020 a tie odpovede su take kokotne, ze je to narozpustenie celej Inspekcie.

    Santusova 1989 tiez mohla pre niekoho pracovat. Treba si dat otazku, ako je mozne, ze Kosicanka nar. 1989 je na Inspekcii v BA… kto a co ju tam dostal? Postel a matrace ako Capuutovu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *