štvrtok , 13 júna 2024

Krčméryho syn je členom Aspen inštitútu, ktorý financujú Rockefellerovci, Gates

Krčméryho syn je nielen v americkej obchodnej komore, ktorá tu presadzuje záujmy amerických firiem a teda aj Pfizeru. Je aj členom Aspenu, čo je inštitút, ktorý financujú miliónmi Rockefeller, Gates. Ako inak združuje politikov, ľudí v médiach, vo verejnom priestor. Hodnoty sú spoločne: propagácia rodovej rovnosti, LGBTI, imigrácie, boj proti otepľovaniu a najnovšie propagácia testovania na COVID a očkovania.

Najdeme tam esá ako Radičová, Dzurinda, Matúš Vallo (Progresívne Slovensko), Zora Jaurová (Progresívne Slovensko, otec Markuš, ktorý mal rozkradnuť Maticu Slovensku), Andrej Nosko, Michal Vašečka, Rastislav Káčer.

Ľudia, ktorí zarábajú tisíce EUR mesačne z verejných zdrojov, pôsobia vo viacerých organizáciach, v politike a to si nikto nevšíma, že ide o silné lobistické skupiny…ktoré potom manipulujú verejne dianie v prospech sponzorov? Gatesa a Rockefellerovcov, ktorí vlastnia podiely v mnohých farmaceutických spoločnostiach. 

https://www.aspeninstitutece.org/people/

Stredoeurópsky Aspen inštitút zakladal privatizér a majiteľ množstva médii v Česku – Zdeněk Bakala.

https://bakalaphilanthropy.com/cs/courage/

Aspen inštitút spája vplyvne osoby z rôznych oblasti, ich spojovacim bodom je spoločný záujem za hodnoty otvorenej spoločnosti, imigrácie, podpora LGBTI, aktuálne podporujú testovanie na COVID, obmedzenia, vakcináciu.

Hlavnými sponzormi Aspen Inštitútu sú Rockefellerovci, Gatesova nadácia.

https://en.wikipedia.org/wiki/Aspen_Institute

Aspen inštitú má ročné milióny dolárov, ktoré míňa na presadzovanie svojich záujmov. Paradoxne sponzormi Aspen inštitútu sú aj Spojené arabské emiráty a totalitná Saudská Arábia (tá sa úplne rozchádza s hodnotami Aspen Inštitútu, možno si Saudská Arábia sponzorstvom zabezpečuje nekritizovanie).

Členovia Aspen Inštitútu, ktorých by naši čitatelia mohli poznať:

Andrej Nosko – bol vo vedeni Sorosového Open Society institute: https://www.aspeninstitutece.org/people-profile/andrej-nosko/

Iveta Radičová –  bola predsedníčkou dozornej rady Sorosovej otvorenej spoločnosti:    https://www.aspen.review/author/iveta-radicova/

https://osf.sk/wp-content/uploads/2015/02/OSF-20-rokov-cinnosti.pdf

Martin M. Šimečka – rodina s Milanom a Michalom Šimečkom/Progresívne Slovensko/

Matúš Vallo – primátor Bratislavy, člen strany Progresívne Slovensko

Michaela Bakala – manželka českého privatizéra a miliónara Zděnka Bakalu

Michal Hvorecký – “politológ”, absolvent Jezuitského gymnázia Gamča, podobne ako Kollár, Lipšic…

Michal Krčméry– syn Vladimíra Krčméry, vo vedeni lobbistickej americkej obchodnej komory, dostal štipendium zo Sorosovej Otvorenej spoločnosti https://www.aspeninstitutece.org/people-profile/michal-krcmery/

Michal Vašečka – sociológ, podporca imigrácie, vyučuje na rovnakej škole, kde Iveta Radičová

Mikuláš Dzurinda – bývalý premiér, počas jeho vlády sa diali najväčšie privatizácie a podvody opísané v kauze Gorila

Milan Nič – Globsec

Oľga Gyarfášová – sociologička, pracuje v RTVS, s dcérou Radičovej pôsobila v neziskovke S.P.A.C.E, ktorá podivné zneužívala dotácie a netransparentne jej boli priklepnuté počas vlády jej matky – Radičovej, pôsobi a zakladala viacero mimovládnych organizácii

Peter Morvay – novinár SME, zomrel v 2020

Peter Šťastný – hokejista, kandidoval v 2004 do europarlamentu za SDKÚ

Rastislav Káčer – veľvyslanec Slovenska v Maďarsku, počas gay pridu z vlastnej iniciatívy vyvesil na veľvyslanectve dúhovú zástavu

Silvie Lauder – novinárka, ocenenie od Sorosovej Otvorenej spoločnosti za presadzovanie hodnôt pri jej práci

Zora Jaurová – predsedníctvo Progresívne Slovensko, dcéra podvodníka Markuša, ktorý viedol Maticu Slovensku a je vyšetrovaný za rozkradnutie Matice: https://www.teraz.sk/slovensko/sr-matica-slovenska-markus-stihanie-tres/101944-clanok.html

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Developeri v Šamoríne s pomocou Budaja idú devastovať vodné zdroje a prírodu

My všetci máme rovnaké právo na našu vodu, bez ohľadu na vplyv a sumy na …

4 komentáre

 1. Premiér Andrej Babiš se v tichosti stal členem Bakalova havlistického Aspen Institutu, už má na webu Aspenu vlastní profil a v listopadu vystoupil na konferenci Aspenu spolu s rakouským premiérem Sebastianem Kurzem!
  Ten už má u Bakaly na webu Aspenu také svůj profil!

  https://aeronet.cz/news/rana-z-cisteho-nebe-premier-andrej-babis-se-v-tichosti-stal-clenem-bakalova-havlistickeho-aspen-institutu-uz-ma-na-webu-aspenu-vlastni-profil-a-v-listopadu-vystoupil-na-konferenci-aspenu/

  • Mo tak to by asi měli vědět v ČR všichni jeho voliči, ne ? Jak dobře víme, tak v ČR kandiduje Andrej Babiš (v archivech Stb evidován jako Bureš .. z veřejných zdrojů ) na prezidenta ČR .. zabraňte tomu, aby byl zvolen, jinak tuto skupinu TOP nadlidí posílí prezidentským křeslem.
   K tomu ale nesmí nikdy v ČR dojít.

 2. Soros:
  Soros je spájaný z financovania farebných revolúcií v Srbsku, Gruzínsku, na Ukrajine. Konzervatívci ho podozrievajú z podobných snáh o zmenu politického režimu aj v samotných Spojených štátoch.

  Špekulácia na devízovom trhu mu umožnili zbohatnúť. Prostredníctvom Nadácie otvorenej spoločnosti prispel miliardami na financovanie tzv. progresívnej politiky. Prostredníctvom lobingu vynaložil v len v treťom štvrťroku 2019 takmer 16 miliónov dolárov, aby ovplyvnil americký Kongres.

  Okrem lobingu financuje aj mediálne organizácie ako Democracy Now!, Media Matters, pro-imigračné skupiny, ako je National Immigration Law Centre a Institute for Migration Policy Institute, think tanky ako Aspen Institute a Center for American Progress, fundraisingové organizácie ako MoveOn.org, ktoré organizujú protesty proti Trumpovi.

  Americkým demokratom už poskytol milióny dolárov na volebnú kampaň v roku 2020.

  Ukazuje sa, ze ESET, J&T, Penta su napojeni na FBI cez ine organizacie a osoby.

  Sudkyna Zaleska stážovala na ILEA, ktora patri (ma napojenie) na FBI.

  Avsak ludia sa otvorene pytaju (v diskusiach) – co robil Fico 12 rokov, ked toto dnes kritizuje? Preco bol proti “slovenskej forme FARA” , ktoru vytvorili LSNS?
  Odpoved – tiez musel drzat hubu a skakat na hudbu Oplotenej ambasady. Nezabudajme, ze Smmer aj Hllas boli na zasvateni v Izr a Vat!kane.

  Slovensko je zapredana nesvojpravna krajina. Je to tvrda realita.

 3. Odporucam si vypocut na stranke zvedavec zverenie jednej ceskej zdravotnej sestry o situacii v ceskych nemocniciavh. Predpokladam, ze u nas to vyzera podobne, resp. sa dostavame tiez tam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *