Kollárove Fun rádio dostalo obrovské dotácie za Ficovej vlády

Po analýze ziskov spoločností Borisa Kollára z roku 2014 je možno konštatovať, že drvivá väčšina jeho spoločností je v strate, alebo preukazuje minimálny zisk. Podľa Centrálneho registra zmlúv totiž spoločnosť Borisa Kollára FUN MEDIA GROUP a.s. dostala za rok 2015 na štátnych zákazkách takmer 2 mil. EUR! Čo predstavuje 1/3 všetkých tržieb v porovnaní s rokom 2014.

https://crz.gov.sk/2171273-sk/centralny-register-zmluv/?art_zs2=fun+media+group&art_predmet=&art_ico=&art_suma_spolu_od=&art_suma_spolu_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=&odoslat=&ID=2171273&frm_id_frm_filter_3=64e7d946ecaa5

Tieto zákazky sú primárne na propagáciu a propagandu SMERu pred voľbami financovanej cez eurofondy! Poslednú takúto zmluvu podpísal šéf úradu vlády a Ficova pravá ruka Igor Federič (27mička na kandidátke SMERu) 4. decembra za sumu 300 000 EUR !

Väčšina peňazí, ktoré SMER takto nalial do Kollára asi ani nebudú zdanené, keďže Boris Kollár pri tržbách v miliónoch platí dane vo výške pár tisíc eur! V roku 2014 štát dal FUN MEDIA GROUP a.s. skoro 600 tis. na zákazkách a za to dostal na dani 3 551 EUR!

Kto mu môže zabezpečiť to, že FUN MEDIA GROUP nemusí platiť dane? Asi len SMER.
SMER si cez Kollára kúpil jeho proti-utečeneckú propagandu na Facebooku, kde Boris otvorene podporuje Fica a ďakuje mu. Takto sa postaral o zvýšenie preferencií SMERu pred voľbami. Boris Kollár má ale v jednej veci úplnú pravdu a to v tom, že mu nejde o to, aby sa dostal ku korytu. A to preto, lebo pri tom koryte podľa týchto čísel už minimálne od roku 2014 je spolu so svojou rodinou SMER!

A nebudeme prekvapení, keď SMER sa spojí aj s Kollárovymi stranami a ľuďmi, keď to bude treba. Spájal sa už s KDH, ktoré zakladala s Baránkom Pčolinskych matka a Pčolinsky sú vysokopostavené kádre v Sme rodina.

Prečo Fico financuje Borisa Kollára?

https://web.archive.org/web/20210620044539/www.idemvolit.sk/422-kauza/kollarove-fun-radio-dostalo-obrovske-dotacie-za-ficovej-vlady/

   Send article as PDF   

Check Also

Na Slovensku každým mesiacom narastá zahraničných pracovníkov z Indie, Kazachstanu, Ukrajiny a iných krajín

Ako sa vytvorila “národná” vláda SNS, SMER-SD, HLAS-SD Slovensko má podstatne viditeľnejšiu imigráciu. Na uliciach …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *