Koľko zarábajú administrátori stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR

Na základe infozákona som sa pýtal na platy vrátane odmien administrátorov a správcov stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR. Viaceré príspevky na tejto stránke môžu naplňať trestné činy podnecovania nenávisti, nabádanie k šikane, šírenie politickej ideológie a rozdeľovanie ľudi na základe politického názora, vrátane šírenia viacerých hoaxov a dezinformácii o očkovani a opatreniach počas COVID-19.

Z tohto dôvodu som sa pýtal na výšku platov vrátane odmien za roky 2019, 2020,2021, 2022 na základe infozákona. Ak vás to zaujíma, môžte aj vy. Stači odoslať mail a len si pozmeňte adresu a meno na konci.

Mail: 
Predmet: Informácia o výške a platoch správcov stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR.
Komu: public@minv.sk
Text: Na základe infozákona 211/2000 Z.z Vás žiadám o informácie o výške platov, vrátane odmien vedúcich pracovníkov, administrátorov a správcov stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR za roky 2019, 2020, 2021, 2023. Informácie uviesť prehľadne, kde bude vidieť mesačný plat vrátane odmien, v prípade štvrťročných a ročných odmien ich uviesť samostatne. Poprosím zaslať aj životopisy eventuálne splnenie kvalifikačných podmienok zamestnancov na vykonávanie danej práce. Informácie prosím zaslať späť na tento e-mail.
S pozdravom
MUDr. Radoslav Čičala, adresa

zdroj:
https://t.me/verejnost/1823

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár Čičala: Fico je už doma. Stal sa zázrak.

Róbert Fico je už doma. Stal sa zázrak. Dúfajme, že priebeh operácie spracujú vedeckou prácou. …

2 komentáre

  1. Ponekud zbytecne kroky minimalne 3 lety zaostalych amateru, kteri nemaji ani sajnu kto nam tady vladne beze zmeny 78 let.
    https://gorf.tube/c/majiteliamozgu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *