sobota , 9 decembra 2023

Digitálna totalita ide naplno aj za novej vlády SMER-SD a SNS, 55 000 000 naliali do prechodu na priemysel 4, digitálnu identitu a nakoniec digitálnu demenciu a smrť

Pozeral som si centrálny register zmlúv počas tohto úvodu vlády a zaskočila ma suma vyše 55 000 000 EUR pre národnú koalíciu digitálnej zručnosti, čo je organizácia vzniknutá za vlády SMER-SD, SNS na podnet EÚ.
Tá ma zabezpečiť prechod na Priemysel 4 (4. priemyselná revolúcia, definovaná Svetovým ekonomickým fórom Klausa Schwaba, potomka komunistických predkov ).
Vďaka týmto financiam chcú do roku 2030 zabezpečiť vyše 80% občanom digitálnu identitu.
Prijatý program za vlády SMER-SD a SNS v 2019:

NEBUDEŠ POSLÚCHAŤ, NEBUDEŠ SA OČKOVAŤ, NEBUDEŠ MAKAŤ, ZOBERÚ TI DIGITÁLNE PENIAZE. UŽ NEDÁŠ DEŤOM VRECKOVÉ, RODINE NEPOMÔŽEŠ HOTOVOSŤOU, NEPOŽIČIAŠ…VŠETKO BUDE ZDANENÉ A BEZ SÚHLASU ŠTÁTU UŽ NEUROBIŠ NIČ.

Tu sú výsledky miliónov:
Ich plány a napĺňanie agiend:
Práve psychiatrická prax, ale aj výskumy jasne dokazujú veľmi zlý vplyv digitalizácie a digitálnych zariadení na myseľ a psychiku detí. Mnohé poruchy sa súhrne označujú ako digitálna demencia. Aj preto je toľko psychicky narušených detí a ich počet stále pribúda.
Na takéto nezmysly sú také milióny, na kontrolu populácie. Dorobiť za desiatky rokov tunel zo Žiliny do Martina, kde zomrie ročne viacero ľudí, osobne viem o prípade lekárky a jej detí…to nie. To nie je podstatné, lebo by to pomohlo oblastiam za Žilinou. Zdá sa, že aj tento tunel je ďalším tunelom na peniaze a sabotáž a mali by byť podané viaceré trestné oznámenie, pretože nečinnosť a neschopnosť zabila mnoho ľudí a stále ohrozuje verejnosť.
Edit: Oprava a doplnenie 11/2023 z komentára:
Schwab nemá žiadných (vulgo) “nacistických” predkov ako rada šíri kontrolovaná opozícia Schwabovho globálneho komunizmu. Naopak má predkov slobodomurárov – služobníkov Židov a verejne hlása Marxizmus (Karl Marx – Mordechai, Židovský pôvod). Jeho otec bol Rotarian – čo je odnož slobodomurárstva https://en.metapedia.org/wiki/Klaus_Martin_Schwab
   Send article as PDF   

Check Also

Rotary club je tajná slobodomurárska odnož hrajúca sa na charitu

Podobne ako rôzn iné tajné organizácie aj Rotary club sa navonok prejavuje charitatívnou činnosťou. K …

One comment

  1. Schwab nema ziadnych (vulgo) “nacistickych” predkov ako rada siri kontrolovana opozicia Schwabovho globalneho komunizmu. Naopak ma predkov slobodomurarov – sluzobnikov Zidov a verejne hlasa Marxizmus. Jeho otec bol Rotarian odnoz slobodomurarstva https://en.metapedia.org/wiki/Klaus_Martin_Schwab

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *