Digitálna totalita ide naplno aj za novej vlády SMER-SD a SNS, 55 000 000 naliali do prechodu na priemysel 4, digitálnu identitu a nakoniec digitálnu demenciu a smrť

Pozeral som si centrálny register zmlúv počas tohto úvodu vlády a zaskočila ma suma vyše 55 000 000 EUR pre národnú koalíciu digitálnej zručnosti, čo je organizácia vzniknutá za vlády SMER-SD, SNS na podnet EÚ.
Tá ma zabezpečiť prechod na Priemysel 4 (4. priemyselná revolúcia, definovaná Svetovým ekonomickým fórom Klausa Schwaba, potomka komunistických predkov ).
Vďaka týmto financiam chcú do roku 2030 zabezpečiť vyše 80% občanom digitálnu identitu.
Prijatý program za vlády SMER-SD a SNS v 2019:

NEBUDEŠ POSLÚCHAŤ, NEBUDEŠ SA OČKOVAŤ, NEBUDEŠ MAKAŤ, ZOBERÚ TI DIGITÁLNE PENIAZE. UŽ NEDÁŠ DEŤOM VRECKOVÉ, RODINE NEPOMÔŽEŠ HOTOVOSŤOU, NEPOŽIČIAŠ…VŠETKO BUDE ZDANENÉ A BEZ SÚHLASU ŠTÁTU UŽ NEUROBIŠ NIČ.

Tu sú výsledky miliónov:
Ich plány a napĺňanie agiend:
Práve psychiatrická prax, ale aj výskumy jasne dokazujú veľmi zlý vplyv digitalizácie a digitálnych zariadení na myseľ a psychiku detí. Mnohé poruchy sa súhrne označujú ako digitálna demencia. Aj preto je toľko psychicky narušených detí a ich počet stále pribúda.
Na takéto nezmysly sú také milióny, na kontrolu populácie. Dorobiť za desiatky rokov tunel zo Žiliny do Martina, kde zomrie ročne viacero ľudí, osobne viem o prípade lekárky a jej detí…to nie. To nie je podstatné, lebo by to pomohlo oblastiam za Žilinou. Zdá sa, že aj tento tunel je ďalším tunelom na peniaze a sabotáž a mali by byť podané viaceré trestné oznámenie, pretože nečinnosť a neschopnosť zabila mnoho ľudí a stále ohrozuje verejnosť.
Edit: Oprava a doplnenie 11/2023 z komentára:
Schwab nemá žiadných (vulgo) “nacistických” predkov ako rada šíri kontrolovaná opozícia Schwabovho globálneho komunizmu. Naopak má predkov slobodomurárov – služobníkov Židov a verejne hlása Marxizmus (Karl Marx – Mordechai, Židovský pôvod). Jeho otec bol Rotarian – čo je odnož slobodomurárstva https://en.metapedia.org/wiki/Klaus_Martin_Schwab
   Send article as PDF   

Check Also

Lekár, ktorý rozprával o Ficovej operácii je slobodomurár z Lions clubu, prepojený na Rotary club

MUDr. Jozef Valky, lekár ARO, ktorý rozprával o Ficovej operácii je slobodomurár a člen Lions …

One comment

  1. Schwab nema ziadnych (vulgo) “nacistickych” predkov ako rada siri kontrolovana opozicia Schwabovho globalneho komunizmu. Naopak ma predkov slobodomurarov – sluzobnikov Zidov a verejne hlasa Marxizmus. Jeho otec bol Rotarian odnoz slobodomurarstva https://en.metapedia.org/wiki/Klaus_Martin_Schwab

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *