Koliková – blízka osoba Daniela Lipšica, Žitňanskej klamala o zraneniach Lučanského

Písali sme o tom tu: https://www.inenoviny.sk/ministerka-spravodlivosti-kolikova-sirila-klamstva-o-stave-brutalne-zbiteho-lucanskeho/

Status Kolikovej, v ktorom píše, že Lučanský nemá závažné zranenia a že všetko ostatné sú konšpirácie a dezinformácie. Označovanie pravdy dezinformáciami a konšpiráciami sa stáva novodobou taktikou zločincov súčasných režimov.

Včera unikla lekárska čiastočná správa z vyšetrenia po zraneni 9.12.2020, ktorá hovorí o ťažkých poraneniach oka, nervov, hlavy. Žitňanska o 2 dni vedome klamala, kedže všetko vedela. Navyše správu písal lekár kandidujúci za stranu Daniela Lipšica – MUDr. Marián Sičák (ORL v Ružomberku).

Mária Koliková, tajomníčka za vlády SMER-SD, pravá ruka Žitňanskej, dobrá známa Lipšica.
Koliková a Žitňanská
Koliková pôsobila na ministerstve spravodlivosti počas vlády SMER-SD aj po odchode Žitňanskej, do roku 2018. Známe o nej je že na ministerstve sa dlho nezdržiavala možno ani polku pracovnej doby,  nezobrala si materskú radšej poberala plat tajomníčky ostatne o tom písali aj média. Neskoro podala majetkové priznania 2 krát
Pretože pani Koliková bola pravou rukou pani Žitňanskej je vysoko pravdepodobné že nevarila len kávu, ale zasahovala aj do riadenie. To v akom stave je dnes justície je aj maslo na hlave týchto dvoch dám.
Žitňanska, dobrá kamarátka Kolikovej bola pravou rukou Lipšica. KDH ju počas vlády goríl vymenovala za štátnú tajomníčku ministerstva spravodlivosti, ktoré viedol Lipšic. Všetci traja majú židovský pôvod.
Koliková mala kauzu zneužívania štátnych zamestnankyň v pracovnej dobe na starostlivosti o svoje dieťa. Do politiky sa dostala za stranu Kisku – Za ľudí. 11.12 písala na svojom Facebooku, že Lučanský nemá závažné zdravotné problémy. Uniknutá správa z 9.12.2020 poukazuje na závažné poškodenia oka, okolia oka, nervov, hlavy. Ďalšia podvodníčka na ministerstve spravodlivosti, vystriedala Gála majúceho styky s pochýbnymi osobami a zločincami.
   Send article as PDF   

Check Also

Pravá tvár Maroša Žilinku, jeho väzby na Lipšica, KDH, Izrael…

KDH – výstup na Ďumbier 2011, najvyššie postavené osoby v KDH vrátane Maroša Žilinku: https://www.facebook.com/krestanskidemokrati/photos/a.10150208074638291/10150280841248291/ …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *