Jozef Mikloško, ktorý bol v dozornej rade Sorosovej otvorenej spoločnosti vo vedeni VŠ Sv. Alžbety s Krčmérym, kde sa podvodne rozdávali tituly

MUDr. Jozef Mikloško je na čele neziskovky Úsmev ako dar, aj iných (majú veľmi zaujimavé financovanie a aj minulosť). V minulosti v rokoch 1990-2001 bol v dozornej rade Sorosovej Otvorenej spoločnosti.

Aktuálne je v správnej rade Krčmerýho Univerzity, ktorá rozdávala pochybné tituly. Táto univerzita, resp. n.o je štedro financované nielen farma firmami, ale aj mnohými finančnými skupinami a finančníkmi (o tom neskôr). Náhoda nie je, ani čo vykonavali v Afrike, “adopcie” – o tom možno niekto iný napíše, kedže tie informácie sú už rozšírené medzi viacero ľudi…

Mikloško získal titul na Trnavskej Univerzite, ktorú zakladali jezuiti. Podobne aj Krčméry študoval v USA na Jezuitskej Univerzite a jeho strýko bol popredný slovenský jezuita. Dá sa povedať, že celá rodina Mikloškovcov má veľmi blízko k jezuitom, alebo sú jezuitmi. Jezuitskú Univerzitu v USA študoval aj Daniel Lipšic (spolu boli v KDH, s Mikloškovcami).

https://www.mojpribeh.sk/pribeh/frantisek-miklosko-moj-pribeh-viery/

   Send article as PDF   

Check Also

Z okolitých štátov tu navážajú migrantov. Voľby to mali zakryť, bolo to pripravené dopredu. Hovorí sa o 200 000 migrantoch.

Aj vy si poviete, že aká náhoda..kedy padla vláda. Aká náhoda, kedy boli stanovené voľby. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *