sobota , 13 apríla 2024

Jaroslav Naď začínal ako 19 ročný člen strany SMER-SD, jeho otec SMER-SD zakladal

Detstvo Naď prežil nielen na Zemplíne ako sa pochválil, ale aj v obci v okrese Topolčany. Z Topolčian pochádza aj Róbert Fico. Naď trávieval detstvo u starých rodičov v Bzincoch pri Radošine.

 

Na ministerstvo nastúpil ako čerstvý absolvent politických vied a medzinárodných vzťahov na Univerzite Mateja Bella v Banskej Bystrici. Za tie roky sa vystriedal na rôznych pozíciách, mimo iného aj ako generálny riaditeľ sekcie obrannej politiky, medzinárodných vzťahov a legislatívy počas funkcie ministra Ľubomíra Galka.

Jeho brat René Naď rovnako pôsobil na pozíciách na ministerstve obrany ešte za šéfovania ex-ministra Jaroslava Bašku (SMER-SD).

jaroslav nad

V rokoch 2012 až 2013 pôsobil súčasný minister obrany ako diplomat – vedúci sekcie obrany Stálej delegácie Slovenskej republiky pri NATO a Stáleho zastúpenia Slovenskej republiky pri Európskej únii.  Post v Bruseli v tom istom zastupiteľstve získal aj brat René. Prácu v hlavnom meste Belgicka tiež našiel aj vtedajší švagor Jaroslava Naďa – Anton Tretinár. (za vlády SMER-SD)

Od roku 2014  nastúpil Jaroslav Naď na post zástupcu riaditeľa mimovládnej organizácie Globsec. Pri zakladaní a rozbehu Globsecu pomáhal Pavol Demeš. Ten je známy orgánizáciou zahraničných revolúcií. Jeho meno sa spomína pri nepokojoch na Ukrajine, ale tento rok ho v súvislosti s protestami v Bielorusku spomínal ako jedného z organizátorov Róbert Fico.

Naďove pro-atlantické smerovanie teda bolo vždy jasne deklarované. ,,Nikdy nebudeme spochybňovať naše členstvo v únii a NATO, všetkým nám na tom záleží a nevidíme v tom žiadnu alternatívu,“ povedal na tlačovej konferencii v roku 2018. Aj  z tohto dôvodu sa o Naďovi hovorí ako o bludne posadnutý nenávisťou voči Rusku.

zdroj: https://www.startitup.sk/jaroslav-nad-prvy-minister-obrany-na-ktoreho-moze-byt-slovensko-hrde/

 

   Send article as PDF   

Check Also

SMER-SD, HLAS-SD sa spojili s KDH, Progresívnym Slovenskom a podporujú prijatie digitálneho eura a totálnu kontrolu nad občanmi EÚ

Za prijatie digitálneho EURa hlasovali: poslanci SMER-SD (Daniel Karas, Igor Válek, Dušan Muňko), HLAS-SD(Zdenko Svoboda, …

6 komentárov

 1. Pozoruhodne… Hlas je financovany schrankami v Karibiku?

  Hlasisti sidlia neďaleko centrály Progresívneho Slovenska, na Lazaretskej ulici v centre Bratislavy. Platia za priestory 12 000 MESACNE !!

  https://ereport.sk/pozadie-pellegriniho-hlasu-ma-v-strane-prsty-zahadna-karibska-firma/

  Takze Zaciatek zakladal PS, dal svoje €.
  Tuto Globsecovy genius, byvaly viceriaditel – smerak.
  Vančo zo smeru, rodina tohto clena smeru, sedi v zakladačke PS.

  • ano ved PS je Stefunko a Stefunko su ksefty so statom spolu s Pociatkom…a aj teaz tie COVID testy Cekana…Rasi sa vyjadril v relacii s Kotlebom, ze ludi mali vyhladavat pouzitim armady…Pellegrini a Rasi je este viac sialena zdravotnicko-farmaceuticka mafia ako Matovic…

  • a za tou strankou ereport je Flasik..ten a jeho posobenie v Donare, HZDS, Gorila….znova hraju nejake divadlo….

   • Vyzera to na likvidaciu alebo aspon oslabenie aktualnej vlady a Hlaasu, vladu sice nechvalim, avsak ako prva porusila zasadu, ze predosle vlady sa nebudu po stranke kseftovej a zlodejskej riesit.
    Takto kryl Smmeer SD-KU a predoslych a vidime co vsetko vyrazilo z odpadoveho potrubia…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *