nedeľa , 25 februára 2024

Hysterický narcis Danny Kollár vás použije a keď nepotrebuje, tak odhodí alebo zničí

Viacerí si možno všimli povyšenecké arogantné chovanie Dannyho Kollára. Viacerí ho nazývajú hysterickým narcisom, presne ako je Matovič. Kollár je horší v tom, že je podlejší a zákernejši. Ak vás môže využiť, tak je najlepší kamarát, vie sa krásne podlizovať a pchať do zadku (nie len pri svojich sexuálnych aktivitách). A potom, keď ho niekto požiadá za niečo, tak vás zničí. A to už urobil viacerým. Tí, čo mu nechcú platiť alebo vznesú kritiku, sú pre neho lopatami. Posmieva sa z druhých, ako sa posmievali z neho, keď bol malý.

Neznesie kritiku. To je typická vlastnosť pre narcisov. Potom sa urazí a kope.
https://hnonline.sk/science/veda/526909-pat-rysov-podla-ktorych-spoznate-narcisa-utecte-skor-nez-vas-znici

zdroj: https://t.me/prinasame_nadej/1598?comment=52212

   Send article as PDF   

Check Also

Manipulant Ľupták sa dostal do parlamentu šírením strachu a strašením ľudí, teraz na tom zarába a ľudia sa mu skladajú

Pavol/Pavel Ľupták svojim výzorom veľmi pripomna Žida Pietu: https://www.cas.sk/clanok/2889075/poslanec-luptak-pracoval-pre-prestiznu-spolocnost-zavital-aj-na-miss-universe-preco-zaradil-spiatocku/2/             …

2 komentáre

  1. Danny Kollár & Bombic je už OD POHĽADU zlý, alebo prinajmenšom psychicky chorý človek. Vedel som to hneď od začiatku ako som sa o jeho existencii dozvedel – po vzhliadnutí jeho videa.

    • Som rad, ze som sa vo svojom nazore na toho h@jzla nesklamal. Moj prvy a posledny kontakt s nim bol, ked som sa ho a jeho “hosta” na Telegrame opytal, cim sa zivi a koko dani odviedol statu. Zablokoval ma a vsetky moje otazk yvymazal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *