Hlavnespravy robia reklamu maďarskej globalistke z Hlasu – Lorette Pinke

Loretta Pinke je ambasádorkou EDYN Slovakia, čo je európska demokratická sieť mládeže presadzujúca globalizmus a globalistické agendy (prenasledovanie ľudi a cenzúra, povinné očkovanie na COVID-19, LGBT agenda, Green deal…).  EDYN vytvárala najväčšia americká mimovládka financujúca americké záujmy mimo USA – USAID.

Riaditeľom tejto organizácie je Maďar žijúci na Slovensku Michal Kovacs. Ten pôsobil v strane Za ľudí. Má mnoho väzieb na Globsec, Kisku a globalistov. Pôsobil v Euroatlantickom centre, má mnoho väzieb na mimovládny sektor. V 2008 založil proamerickú neziskovku s poradcom Andreja Kisku – Martinom Bútorom. V 2012 založil mimovládku LEAF, ktorá školila viaceré osoby na čele protestov na Slovensku.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Michal_Kov%C3%A1cs

Loretta podobne ako ostatní globalisti súhlasi s Dankovym návrhom na spoplatnenie informácií cez infozákon. Práve infozákon 211/2000Z.z umožnil počas COVID-19 odhaliť prepojenia a väzby farmafiriem na  štát a ľudí, ktorí robili lobby pre štát. A to takýmto globalistom ako Pinke vadí. Už len keď si pozriete samotný rozhovor, tak tam vidieť jej povyšenectvo a pritom ide o mladé dievča, ktorej pravdepodobne bohatí rodičia zaplatili štúdium v zahraničí a užívanie si.

Pinke a firmy:
https://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Pinke&MENO=&SID=0&T=&STR=2

Viac tu:
https://www.inenoviny.sk/orabonove-figurky-su-aj-v-strane-hlas-sd-zosilnuju-snahy-o-obnovu-velkeho-madarska/

Odkaz na hlavnespravy.sk
https://www.hlavnespravy.sk/priama-linka-loretta-pinke-rtvs-je-len-politickou-temou-opozicie-na-burcovanie-spolocnosti/3512890

Toto je presne úloha riadenej alternatívy. Hlavnespravy umožnili dennodennými článkami úchylaka Borisa Kollára, aby ho zvolili do parlamentu. Teraz robia reklamu Beňovej, Pinke a iným projektom globalistov.

   Send article as PDF   

Check Also

Judita Laššákova (Smer-SD) pracovala pre rómsku europoslankyňu z Fideszu, ktorá je napojená na Sorosa a Svetové ekonomické fórum.

Pani Judita (za slobodná Likerová) patrí medzi mnohé akože alternatívne hviezdičky, ktoré vzišli z finančného …

2 komentáre

  1. Sefom Euroatlantickeho centra na SK je Káčer. Takze Hlas-SD a progresivna klika a KDH maju k sebe velmi blizko.
    Weiss zostrojil Institut pre Hlas-SD a zverejnil to Michelko – dns posalnec v koal s Hlasom. Wow.

    https://veci-verejne.sk/jeden-z-hrobarov-sdl-peter-weiss-sa-spojil-s-hlasom-a-za-svoj-vzor-si-vzal-bruselom-pomateho-borisa-zalu/

    Veci verejne sa uz premenovali na Dennik VV a su zaplavne reklamou Tiposu. Ejha… Vsetci spekulanti premenuvaju firmy. Vedie ju Diczhazy – autor Hlavnespravy.sk, Davdva.sk, vyvojar NESS Slovakia (IT). To je sila !
    https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=david+diczhazy#ip=1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *