Heredoš: Národná scéna nie je národná, pravda o Republike a Národnej koalícii

✅️ NÁRODNÁ SCÉNA

Priatelia,

budem sa teraz venovať – okrem bežných príspevkov – v systematických cykloch a častiach národnej scéne, ktorá defakto nie je národná, ale je to podvod na národných voličoch a je potreba pravdu pomenovať, pretože iba tá nás posunie ďalej.

1️⃣ Budem sa venovať hnutiu Republika – prinesiem pravdivý príbeh o tom, prečo som a za akých okolností odišiel vo februári 2022 z hnutia a aké okolnosti to sprevádzali.

2️⃣ Takisto sa vyjadrím k svojmu angažmá v Národnej koalícii od septembra do decembra 2022 a k pravdivým dôvodom prečo som nikdy nebol riadnym členom NK/NEKA a prečo som túto stranu od januára 2023 vyradil zo svojho života.

Vyjadrím sa k priamo k Huliakovi, priamo a bez emócii k tomu prečo a ako podviedol tento človek nielen kolegov v strane, ale hlavne občanov Slovenska, tiež s kým v zákulisí rokovali a prečo je takýto “politik” absolútne nevoliteľný.

3️⃣ A takisto sa vyjadrím ku otvorenej kandidátke SNS a “kandidátom” ktorí sa tvária ako “národní buditelia” a urobím to preto, lebo toto je ďalší podvod na voličoch.

Priatelia, nerobím to preto, aby sme to nejako zásadne komentovali alebo aby som sa s Vami nejako dostal do sporu, určite iba preto aby som dodal v správny čas – pred voľbami – rozhodujúce informácie pre Vás k rozhodovaniu sa a k pochopeniu krokov, ktoré v júli 2023 ohlásim.

A tiež hlavne preto, aby to z tohto kanála zdieľali alternatívne média a rôzne portály, ktoré veci posunú ďalej, pretože toto nie je iba kanál pre podporovateľov a Vás priatelia, ale je to aj verejný informačný kanál z ktorého sa veci šíria ďalej do verejného priestoru ako názory a pohľady Mira Heredoša.

Ďakujem 🙂

Zdroj: https://t.me/miroheredos/811

Ešte pred 9 mesiacmi bol Miro Heredoš unesený z klamstiev a prázdnych slov Huliaka, vidieť ho aj na pódiu.
https://www.youtube.com/watch?v=CJ7AG5_1JIQ

zdroj: https://dennikn.sk/minuta/2727847

   Send article as PDF   

Check Also

Kamil Jakub: Heredoš zneužíva tému digitálnej meny na svoju kampaň

Voľby do europarlamentu sa blížia a prospechári ako Heredoš a podobní chcú samozrejme teplé miesto …

One comment

  1. adamkratochvil

    po precitani tohto clanku zostava volit uz iba madrske strany…:)))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *