utorok , 16 apríla 2024

Heger: Kde je viac zaočkovaných, tam sa pandémia bude viac šíriť

Heger vie, čo si rozprávajú za zatvorenými dverami, vie koľko očkovaných pacientov je v nemocniciach a tú sa len Freudovsky preriekol a povedal pravdu, ktorú má hlboko a pevne uloženú v hlave.

S preklepmi či s prerieknutiami sa stretávame každý deň. Podľa Freudovej teórie však nie sú omylom, ale odhalením našich túžob

zdroj: https://www.facebook.com/andrej.simek.54/posts/4871031966243699

   Send article as PDF   

Check Also

Pacient krátko po očkovaní COVID pozitívny, o pár dni na pľúcnej ventilácii a v prepúšťacej správe ani zmienka o tom, že bol očkovaný

Očkovaní pacienti aktuálne končia v nemocniciach s COVIDom a súčasne inými bakteriálnymi a hubovitými infekciami, …

3 komentáre

 1. Áno … niekedy stratia kontrolu a nechtiac to zo seba “vysypú” … stalo sa to aj Medvedevovi (14.júla 2020)…citujem:
  Téma spojená s vakcináciou musí byť naraz aktuálna na celom svete, len čo bude predstavený preparát alebo skupina preparátov, ktoré budú v tomto zmysle účinné. Inak rozšíriť chorobu bude proste nemožné.
  https://www.youtube.com/watch?v=jwlB4p40jM0

  Je víkend … ak neviete, čo s volným časom, pozrite si toto …
  https://webshare.cz/#/file/3rA57f6ma2/akta-x-10×06-muj-boj-2-720p-cz-mp4

 2. Prave som pozeral archiv TA3 zo dna 14.08.2021 a sice Hever na Kalisti.
  A co nevidim – americka armada natlacena tam.
  Unifrmy, slovensa spolupraca vojakov na priprave terenu.

  Vyslovene sa Amer tlacia nam do priazne. Nemam nic proti, len to velmi vidno a ich zamery su otazne.

  Este poviem, ze velmi kricali spolu s mediami proti zakonu FARA, co spisali kotlebovci. Pritom Izr, USA a Rusi tento zakon dlhodobo maju a silno ho aplikuju.
  Ale otroci ako my to maju zakazane… Pretoze vyrabovana vydojena nesvojoravna kolonia zapredana korporatom typu BANKY, FARMACIA, OLIGARCHIA….nema pravo nanastavovanie podmienok.

  A toto je praca Dzurociggana, pricom jeho sef Miklos – autor lepsich zajtrajskov na Ukrajine – sa tlaci na sefa NBS a povedal o Ficovi ze v tejto informacii klame, ako tradicne.
  Skoda ze si Miklos nespomina ze bol prvy na stretnuti Bilderberg zo Slovenska, kde sa rozdavaju povely od Rotschildov. A v roku 1999 s Cigganom kricali ored Markizou, v 2005 rozpraval s Cigganom a Miklokotom o koalicii, a to iste 2012 (preto vyuzili Sulika Klokana nazhodenie zRadicovej).

  Takze ked klame, tak Miklokot – dnes poradca Klokana Vypchateho Supermana, SaS ma podstatny podiel (a to je praca Miklokota na linke so Sulikom) devastacie a vojny na Ukrajine svojim sviezimi recami o lepsich zaktrajskoch priamo na tribune Majdanu. Ako poslanci SR !!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *