streda , 24 apríla 2024

Ficova hovorkyňa dostala byt od mesta

Podobne ako Ján Figeľ dostala kedysi byt od mesta aj Beatrice Hudáková, vtedy hovorkyňa primátora Andreja Ďurkovského.

Dostanú byt v hodnote desiatok a teraz už státisic EUR a ten potom za tisíce EUR prenajímajú. Tak pracuje politická mafia na Slovensku, bez ohľadu na stranícku príslušnosť.

V októbri 2010 vtedy ešte Beatrice Szabóová poslala denníku SME stanovisko primátora Bratislavy Andreja Ďurkovského, ktorým obhajoval pridelenie mestského bytu predsedovi KDH Jánovi Figeľovi.

„Byt bol pridelený mestskou časťou mnohopočetnej rodine s malými deťmi, pričom mestská časť sa snažila takéto rodiny riešiť prednostne. Okolnosti klientelizmu striktne odmietame,“ tvrdila Szabóová, vtedy Ďurkovského hovorkyňa.

O mesiac už vlastnila byt, ktorý dovtedy patril mestu, aj ona s manželom. Po vydaji sa už volala Beatrice Hudáková a dnes je hovorkyňou premiéra Roberta Fica.

Bytová komisia pridelila 3-izbový byt s rozlohou 60 štvorcových metrov 18. mája 2010. Oficiálne sa nájomcom stal Hudákovej budúci manžel Erik Hudák.

Podmienkou odpredaja bytu bolo uhradiť dlh 20­tisíc eur a jeho rekonštrukcia vo výške minimálne trojnásobku ročného nájmu. Takisto desaťročné záložné právo v prospech mesta. V tomto období nesmie byť byt predaný. Mesačný nájom bol 73 eur, rekonštruovaná suma musela byť minimálne 2600 eur.

Reálna trhová hodnota bytov v Petržalke v pôvodnom stave sa v tom čase pohybovala okolo 90-tisíc eur. Hudáková ho dostala o približne 70-tisíc eur lacnejšie.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/6371323/aj-ficova-hovorkyna-dostala-byt-od-mesta.html

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/6371323/aj-ficova-hovorkyna-dostala-byt-od-mesta.html

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/6371323/aj-ficova-hovorkyna-dostala-byt-od-mesta.html

 

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/6371323/aj-ficova-hovorkyna-dostala-byt-od-mesta.html

 

   Send article as PDF   

Check Also

Zoznam politikov – priateľov štátu Izrael

zdroj: https://web.archive.org/web/20130709033704/https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=eu/sp/sp&SkupinaId=80      Send article as PDF   

2 komentáre

 1. Denisa Žilákova je dalsia podobna wau zenska.
  Od Pociatka – Anext.
  Darilo sa jej za haRasiho ked bol vicepremier ktoreho nikto nevidel. Politicky lekar z traumatologie sefom investicii a informatizacie…

  https://www.google.com/search?q=denisa+zilakova&source=hp&oq=denisa+zilakova&gs_l=mobile-heirloom-hp.12…0.0.1.2188.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0….0…1c..34.mobile-heirloom-hp..0.1.49.LpwHnpud8z0

  Ani Remisovej nevadi. Zaujimave, ako si zrazu rozumeju. Asi vie dobre delit prachy.
  Zilakova predtym figurovala napr v statnej firme Verejne pristavy,a.s. – imanie 500 000 000€.

  Karieristka az to boli…

 2. Mafia Fizzo-Zaciatek-Kalifettak – z diskusie vyberam :

  pozrime sa trocha na panka menom Peter Petrov…tak tento panko byval vareny peceny aj s dalsimi mafianmi v BA v podniku menom Steam&Coffe,prv vedla plavarne Pasienky, potom vysedavali v podniku rovnakeho mena na Mileticke…ved nemali co na praci, len vyberat vypalne, podvadzat na daniach, spekulovat s PHM atd…
  A teraz to zauimave…kto boli majitelia Steam&Coffe? no aka nahoda, ze Kalinak s Pociatkom !!! obaja vasnivi motorkari k comu pocas toho ako boli vo funkciach za vlady SMER-SD priucili aj FICA (motorkarsky trip v USA). Pociatek zaroven vlastnil vacsinu clubu Harley v BA (kde jeho brat Mato vyberal vstupne na diskoteky a vsetci ho volali MatoBuksa, buksa ako drzitel penazenky, kasy). Tu niekde sa rodi aj kamaratstvo s mladym Razom (zdravotnictvo, jeho otec Elanista Jozo Raz neuveritelne obhajoval Fizza snad v kazdom trosku politicky orientovanom rozhovore).

  na podnikoch Steam&Coffee a Harley boli nalepky, ze ich chrani SBS VALIS security (Valcujeme Lisujeme) Sykorovcov – zakladatel Miro Sykora (este ho spomeniem), ktorou sucastou boli neskor samotni Takacovci (pozn.: nasiel som, ze VaLis zalozil Takac sam, clen sykorovcov).

  Uplne koncom tam svietila nalepka S3 (Security 3), co bola Cernakova SBS.

  pozn.: Velmi zaujimava zostava – https://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=3106&SID=3&P=1
  Steam&Coffee z OR SR uplne zmizla. Ani v historii.
  VaLis zmizla. Ani v historii.

  Tito dvaja pani, Kalinak aj Pociatek v rozhovore pre PLUS7 pred 10rokmi tvrdili, ze ich nikdy nikto nevypaloval, ze vypalne nikomu neplatili.
  Pardon, v tych rokoch platili v BA aj kostoly vypalne nie to krcmari!!! Cize kto neplatil bol sucast alebo sef skupiny !!!
  a teraz pointa z informacii vyssie… byvali mafiani s vazbami na Kalinak-Pociatek duo krivo vypovedaju a FICO vykrikuje o kajucnikoch a falosnych svedkoch o tom, ze vysetrovatelia im diktuju co maju vypvoedat…akurat, ze je to inak…tuto hru zahrali na prikaz Kalinaka, ide o hru spravit, ukazat , ze svedkovia co vypovedaju proti SMERakom a ich nominatom su nespolahlivi a na tom bude stat cela obhajoba SMERackych spin!!!

  Cize cely cirkus okolo krivych vypovedi je sposobeny Kalifettakom a Fizzo – POTREBUJU ROZVIRIT BAHNO v zumpe – aby nikto nevidel, aka je pravda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *