pondelok , 20 mája 2024

Fico tu naváža migrantov z Indie inak. Teraz tu chce náviesť Indov pod zámienkou chybajúcich šoférov.

V Nitrianskom Jaguári robí už množstvo migrantov: Srbi, Indovia. Aktuálne je problém na Slovensku so šoférmi. Tých zdierajú zamestnávatelia, ale aj štát. Máme enormné odvody, politici potrebujú rozkrádať aj tí, čo im zaplatili kampaň.

Fico politikom navýšil platy o tisíce EUR. Občanom stále berie, všetko zdražuje. Veď to je aj cieľ, po jeho návšteve zločineckého svetového ekonomické fóra, miesta svetovej korupcie, ktorá sa už nepotrebuje ani ukrývať.

Pritom stačí zdvihnúť platy šoférom o pár stoviek EUR. Na Ukrajinu máme, ale pre Slovákov nie. Pritom tie peniaze nezarábajú zlodeji ako Fico, Matovič, ale obyčajní ľudia a zlodeji ich rozkrádajú.
https://www.inenoviny.sk/fico-podporuje-vstup-ukrajiny-do-europskej-unie-podporuje-aj-dodavky-zbrani-na-ukrajinu-a-pomoc-50-000-000-000-eur-ukrajine/

zdroj videa: https://www.youtube.com/watch?v=1NQTiNu9H6g&t=1s

   Send article as PDF   

Check Also

Školy nakupujú techniku cez nastrčenú firmu Aricoma s väzbami na rodisko Počiatka

Množstvo položiek na strane 7: https://crz.gov.sk/data/att/4932058.pdf Na čo je učiteľom takto výkonný notebook? https://www.hpobchod.sk/productOpt.asp?konfId=5G391ES Vzhľadom …

2 komentáre

  1. … bývalý policajný prezident Štefan Hamran (48). Vysvetľuje, že muži zákona robia, čo môžu a dokonca požiadali o pomoc aj armádu.
    Hamran však tvrdí, že za zvýšený príchod môže aj tlačivo, ktoré zaviedli ešte za vlády Smeru v roku 2018 a nikto iný z Európskej únie ho nevydáva. Mrzí ho, že sa v súvislosti s predčasnými voľbami zneužíva téma nelegálnej migrácie. 97 % migrantov sa hlási k sýrskej národnosti, čo znamená, že vyhosťovať ich nemôžeme, keďže v ich krajine prebieha vojna.
    https://www.cas.sk/clanok/2839441/zvyseny-pocet-migrantov-na-slovensku-kto-za-to-moze-hamran-ukazuje-prstom-na-smer/

  2. Začal platiť migračný pakt,tak tu samozrejme treba navoziť čo najviac “chudáčikov utečencov pred vojnou”,aby nás tu obohatili svojou kultúrou,znalosťami,vzdelaním….Za pár rokov to na Slovensku môže vyzerať,ako v Nemecku,Taliansku, Francúzsku, či ďalších západných “pokrokovo-liberálnych”štátoch,v ktorých má prednosť zberba pred vlastnými občanmi…Fico nadáva prezidentke, že je Sorossovou bábkou, áno,je to pravda,ale on sám je tiež bábkou WEF.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *