piatok , 19 apríla 2024

Fico sa pripravuje na koalíciu: SNS, HLAS-SD, Republika a SME rodina

Viacerí kandidáti, v minulosti za SMER-SD aktuálne kandidujú vo voľbách s podporou SMER-SD, HLAS-SD, Republika.

 

Niečo tu nesedí nemyslíte?

 

SMER-SD sa dištancuje od Hlas-SD – podľa vyjadrení takmer väčšinova nezhoda. HLAS-SD je stranou silne liberálnych, proamerických, profarma orientovaných politikov s väzbami na západ. SMER-SD sa hrá na opačný tábor a hrá na ruskú nôtu ( i keď spomínam ako v roku 2012 Fico ospevoval Naďov Globsec). A Republika má byť pronárodná. Paradoxom už samotnej Republiky je, že síce najhlasnejšie trúby strany ako Uhrík a Mazúrek boli proti očkovaniu a rôzným COVID opatreniam, tak človek, ktorý viedol v ich strane zdravotnícku sekciu – MUDr. Urban presadzoval presný opak. Navyše majú množsto pofiderných členov s pofidernými väzbami. Ich aktivity počas COVIDu okrem rozprávania boli veľmi slabé. Fico dokonca chcel režim OTP, nikdy nepovedal, že je proti všetkému…
Dostali sme sa do stavu, kedy nie je koho voliť. Alternatívou propagovaná Národná koalícia má veľmi pofidernú minulosť, ale aj väzby viacerých popredných osôb. To je tak, keď ľudia sa spoliehaj na niekoho..koho minulosť nepoznajú.

 

Zaujimala by ma minulosť Milana Uhríka (pár rokov dozadu mi známi o ňom hovorili, že je dosadený za účelom rozbitia ĽSNS – to sa aj stalo…nevieme nič o jeho rodičoch, predkoch…). Pri verejne činných osobách práve rodinné väzby sú tie najdôležitejšie….

 

Ak by sme však išli do hĺbky tak hodnotovo nemožná koalícia SMER-SD, HLAS-SD, Republika má viacero väzieb, ako by sa mohlo zdať. Práve Progresívne Slovensko (začiatok Čaputovej) vytváral Blahov kamarát a podporca Štefunko. Štefunko profitoval za vlády SMER-SD cez pofiderné zákazky s napojením na syna Štbáka – Jána Počiatka. Väzby medzi vládou a opozíciou sú podstatne silnejšie ako si väčšina myslí…mnoho ľudí je tak naivných a fanatických, že ich ružové okuliare a sfanatizovaná mysel nie je schopná racionálneho uvažovania.
Ficov zlepenec s Procházkom, Bugárom:
   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Kotlár mi pripadá ako nepríčetný

Ľutujem, ale ten Kotlár mi v tejto relácii pripadal ako nepríčetný. Ešte viac som šokovaný …

3 komentáre

  1. na Slovensku nie je jeden clovek, ktory by mal politicku moc a vedel radikalne otocit kormidlo Slovenska tym spravnym smerom, aj ked tych 33 rokov tapania a jedneho neuspechu za druhym smerov dnu aj von uz bohate stacilo…ale niet takeho kto by sa kormidla chytil, bohuzial…

  2. Uhrík má korene pri Nitre, no vyrastal v NZ…Je z liberálnej rodiny, ktorá nebola kresťanská, a spústa jej členov bolo v KSČ! Je pre mňa nevoliteľný! To radšej ĽS-NS, ako tých zradcov v Republike!!! Mazurek je dobrý Göbbels rečník, ale to je všetko! Sledujem ho v KB dlhšiu dobu, a rozpráva iba to čo mu pasuje, veľa vecí tají!!!

  3. Na Slovensku by malo vzniknúť niečo na spôsob Červených brigád v Taliansku v 70.a 80tych rokoch a veľa našich “politikov”by si zaslúžilo skončiť ako Aldo Moro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *