Falošná pandémia prasačej chrípky? súvislosti s COVIDom?

Falošná pandémia prasačej chrípky?
Bývalý predseda výboru pre zdravie Európy Wolfgang Wodarg sa vyjadroval počas prasačej chrípky, že ide o falošne strašenie populácie sveta. Prasačia chrípka na Slovensku prebiehala v roku 2009, zomreli 2 ľudia.
Wolfgang Wodarg obvinil farmaceutické spoločnosti za financovanie a ovplyvňovanie ľudí vo WHO a v jednotlivých štátoch sveta, ktorí pod ich vplyvom strašia spoločnosť a nabádajú štáty ku kúpe vakcín. Z toho majú samozrejme profit farmaceutické spoločnosti. Stači zaspomínať na pána Mikasa, nakúpil zbytočne 1 000 000 vakcín. Aj teraz na koronavírus sa predobjednávajú milióny vakcín, ktoré sa nepoužijú. Prečo sa robia také objednávky je otázne.
Wolfgang Wodarg ako epidemiológ a odborník na pľúcne ochorenia obvinil farmaceutické spoločnosti z organizovania “kampane plnej paniky” s cieľom tlačiť na WHO, aby vyhlásila pandémiu. To čo sa dialo počas prasačej chrípky nazvál škandálom storočia a žiadal vyšetrovanie procesov počas prasačej chrípky.
Vo Veľkej Británii bola šírená panika so strašením, že prasačia chrípka zabije 65 000 ľudí. Pričom reálne zomrelo ani nie 1000 ľudí. (stačí zaspomínať na predikcie pána Smatanu a jeho IZP u nás na Slovensku, doteraz to tiež polícia nevyšetruje). Wolfgang Wodarg upozorňoval aj na nebezpečeie neotestovanej vakcíny, o ktorej hovoril, že môže byť nebezpečnejšia ako samotná prasačia chrípka (teraz v roku 2020 sa objavujú závažné ochorenia následkom očkovania – narkolepsia).
Táto panika a strach stáli Veľku Britániu množstvo financií. Existuje správa, že sa nakúpilo lieku Tamiflu za 1 000 000 000 libier, ktorý sa nepoužil a ktorý nebolo možné predať. Úroveň strachu a úzkosti vo Veľkej Británi šírená médiami bola vysoká. Anglické zdravotníctvo sa preorientovalo na boj s prasačou chrípkou, ktorý sa nekonal a došlo k poškodeniu zdravotníctva a ľudí s inými ochoreniami.
Boli však takí, čo sa tešili. Boli to farmaceutické firmy. Tie zarobili miliardy. Wodarg žiadal vyšetrovanie a kritizoval šírenie dezinformácií s cieľom strašiť. Taktiež ako jeden z prvých poukázal na viaceré osoby z WHO prepojené na farmaceutické firmy. To sa neskôr dokázalo vyšetrovaním. https://paulflynnmp.typepad.com/…/01/a-false-pandemic.html
   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: MUDr. Miloš Jeseňák je preafektovaný dokturek posadnutý zbieraním titulov

PANDEMICKÍ JASTRABI ZAČÍNAJÚ VYSTRKOVAŤ SVOJE PAZÚRY Michal Piják Tento arogantný preafektovaný doktúrek, posadnutý zbieraním titulov, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *