Danny Kollár virálne video s Kotlebom vymazal z youtube na žiadosť SMERákov

Daniel Kollár urobil rozhovor s Mariánom Kotlebom. O rozhovore napísal neskor, v deň pred samotným rozhovorom, pár minúť. Napriek tomu malo video naživo rekordnú sledovanosť. O rozhovore aj s odkazom informoval na svojom hlavnom kanáli na telegrame. Video na youtube bolo jeho najsledovanejšie a po krátkej dobe ho bez oznámenia na svojom hlavnom telegramovom kanáli vymazal. Vymazal aj príspevok na svojom hlavnom kanáli.

Potom sa začali ľudia pýtať a na telegramovom kanáli s podstatne menšou sledovanosťou napísal, že to prehral na odyssee..nevyjadril sa, prečo to urobil a zahmlieval.

Jeho neuvažujúci fanklubčíci to nepochopili a jeho manipuláci uverili. Prečo Kollár klame? Ak by mu youtube video vymazal, napísal by o tom na svojom hlavnom kanáli, ale to by si Kotleba ziskával popularitu a to sa nemôže, lebo Kollár robí kampaň SNS a SMER-SD.

Keby to aj youtube vymazal, tak by Kollár nevymazal príspevok s Kotlebom na svojom hlavnom kanáli, len by upravil odkaz a namiesto youtubovho by dal odkaz na odyssee. Ozvali sa ľudia zo SMER-SD a SNS  a tí boli pohoršení z množstva informácií, ktoré poskytol v rozhovore Kotleba a boli aj zhrození z množstva videní. Príkaz znel jasne, Kotleba musí preč a do parlamentu sa nemôže dostať. Uhríka už majú….ten bude poslúchať.

Danny Kollár je manipulátor a poskok SMER-SD a SNS a preto robí takéto špinavé hry, ale jeho fanklub je tak zfanatizovaný, že nevidí.

Celý rozhovor tu:
https://www.youtube.com/watch?v=cqSx13UlLqo&t=1s

odysee:
https://odysee.com/@dannykollar:d/MarianKotlebavprvejl%C3%ADnii:2

   Send article as PDF   

Check Also

Ficovi netrebalo milióny EUR na reklamu, je už spasiteľ svetového formátu, ako hovori Daniel Bombič

Mnohí stále sledujú nasadeného Daniela Bombiča. Podľa jeho správ a konania (ktoré mu niekto plánuje …

One comment

  1. Čo si myslím ja….. Danny Kollár robí “PR” strane SMER a SNS (ale hlavne SMER) preto, aby ho (keď sa dostanú do vlády, čo je na 99% podľa mňa) zrušili trestné stíhanie Dannyho Kollára…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *