piatok , 19 apríla 2024

Ďalšie úmrtie: Moderátor Andrej Miklánek, po očkovaní?

Pravidelný športovec, ešte 9 mája 2021 v plnej kondícií mal fotku z behu na FB.

https://www.facebook.com/profile.php?id=1394353075

Zomrel vo veku 48 rokov. Ešte tajomnejšie znie, že média neudávajú príčinu smrti a mlčia a to je veľmi podozrivé… V mediálnej oblasti sú skoro všetci očkovaní, je otázne, či aj Andrej Miklánek bol a či úmrtie súvisi s vakcináciou.

   Send article as PDF   

Check Also

Ďalšia nečakaná smrť moderátorky, zomrelna na aneuryzmu ako aj iní herci a moderátori, ktorí boli očkovaní

Keď chceli biznis a čo najviac ľudi zaočkovať, vtedy zverejňovali mená každého úmrtia a každého …

6 komentárov

 1. Dnes umrel aj moderator Julo Virsik.
  Aj Miklanek??
  Ty kokso…. Ano, vaxina slobodzuje.

  • Je to úsmevné, keď autor vypotí teóriu, že skoro všetci presstituti sú očkovaní. Práve naopak, málokto z nich je očkovaný, a ten kto si nechal pichnúť šmakuládu, to má nahnuté, a stopky mu už bežia. Traja sú už v cieli. Šmakuláda oslobodzuje.

 2. Už vlani, teda presnejšie v júni 2020 mal Andrej Miklánek srdcovú príhodu, po ktorej bol hospitalizovaný a dokonca sa ocitol aj v umelom spánku, z ktorého sa napokon prebral a postupne dal do poriadku. Opäť začal naplno behávať a dosahoval v tréningoch neuveriteľne dobré časy, ktoré zverejňoval na svojom FB profile, pričom sa našli aj takí, ktorí ho varovali, aby to s fyzickým nasadením a intenzitou v bežeckých tréningoch až tak nepreháňal aj vzhľadom k prekonaným ťažkostiam so srdcom. https://www.bratislavskenoviny.sk/sport/66004-video-zomrel-byvaly-komentator-andrej-miklanek-ktory-sa-navzdy-zapisal-aj-do-hokejovych-dejin

  • Nespomínate to podstatné, či bol očkovaný. Vakcíny na COVID-19 sú spájane s problémami srdca (zrazeniny, infarkty, zápaly srdca). Ak už mal predtým problémy so srdcom a očkoval sa, svoje šance a riziko vedľajších účinkov mohol zvýšiť. Zvláštne, že ľudia takto kritickí neprístupovali v prípade ochorení na COVID. To keď človek zomrel na infarkt mozgu a bol pozitívny na COVID, hneď sa radil medzi ľudí, ktorých zabil COVID. Nepochopiteľné, táto ľudská hlúposť a obhajoba experimentálnych vakcín.

   • presne tak, nechajme ich, nech sa ockuju. ja sa ockovat nedam, to na beton a aspon bude menej kolon na cestach, ak padaju ako hrusky z toho.

 3. Len nech si to nechajú pichať! Do 5 rokov tu bude nedostatok pracovnej sily-po ich vymretí!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *