utorok , 19 októbra 2021

cca 35 000 000 EUR za stravovacie karty od firmy blízkej Kmotríkovi so sídlom v daňových rajoch

Matovičova vláda dostala miliardy EUR z EÚ, tie zatiaľ len minimálne používajú na pomoc ľuďom. V pozadí sa uzatvára množstvo predražených kšeftov oligarchom blízkym Matovičovi. O Kmotríkovi sa dlhšie hovorí ako financmajstrovi strany OĽANO a taktiež financoval aj stranu Budaja – Zmena zdola. Kmotriková známa a bývala zamestnankyňa je poslankyňou OĽANO – Anna Mierna.

Firma GGFS, ktorá nikdy nebola zárobková, ale je stále v strate a navyše najväčší ročný príjem mala 2 000 000 EUR, zrazu dostane kšeft za cca 35 000 000 EUR, tomu sa hovorí náhoda..alebo dobré známosti.

Zatiaľ, čo sú ľudia šikanovaní tak peniaze sa kotúľajú ku kamarátom. Firmu vlastnia tri spoločníci, čo sú firmičky v daňovom raji na Malte. Malta je jeden z najobľúbenejšich daňových rajov v EÚ, o ktorom verejnosť až tak nevie.

viac tu: http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=262590&SID=2&P=1

https://www.finstat.sk/47079690

https://crz.gov.sk/zmluva/5055021/

Odkaz na zmluvu v centrálnom registri:

Chlapci a dievčatá a zmluva zverejnená 2.11.2020, po víkendovom testovaní…veď už kedy je vodnejší čas ako keď všetci riešia úspešnosť pofiderných testov?

Stále si myslíte, že človek, ktorý robil podvody s účtovnictvom, klamal s kilometrami, vyhýbal sa plateniu daní, zneužíval peniaze od štátu na stranu na vlastné obohatenie môže poctivo viesť krajinu?

A aby som nezabudol, dostanete takúto peknu kartičku za tie milióny 🙂

Kmotríka paradoxne ľudia poznajú ako oligarchu SMER-SD. Ľudia stále nechápu, že je jedno, kto je vo vláde. Všetci sú spolu, keď treba. Možno spomínate, ako si Matovič podával ruky s Dankom. Dankovi robila kampaň pred voľbami hlavne Kmotríkova TA3. Teraz na TA3 môžte nonstop sledovať strašenie COVIDom. Vás strašia a oni kšeftujú a prerozdeľujú miliardy z EÚ.

Check Also

Podvodník Matovič a jeho divadlá, manipulácie a klamstvá

zdroj: https://www.facebook.com/NitraIbaNitra/posts/1929133540599960