nedeľa , 16 júna 2024

cca 35 000 000 EUR za stravovacie karty od firmy blízkej Kmotríkovi so sídlom v daňových rajoch

Matovičova vláda dostala miliardy EUR z EÚ, tie zatiaľ len minimálne používajú na pomoc ľuďom. V pozadí sa uzatvára množstvo predražených kšeftov oligarchom blízkym Matovičovi. O Kmotríkovi sa dlhšie hovorí ako financmajstrovi strany OĽANO a taktiež financoval aj stranu Budaja – Zmena zdola. Kmotriková známa a bývala zamestnankyňa je poslankyňou OĽANO – Anna Mierna.

Firma GGFS, ktorá nikdy nebola zárobková, ale je stále v strate a navyše najväčší ročný príjem mala 2 000 000 EUR, zrazu dostane kšeft za cca 35 000 000 EUR, tomu sa hovorí náhoda..alebo dobré známosti.

Zatiaľ, čo sú ľudia šikanovaní tak peniaze sa kotúľajú ku kamarátom. Firmu vlastnia tri spoločníci, čo sú firmičky v daňovom raji na Malte. Malta je jeden z najobľúbenejšich daňových rajov v EÚ, o ktorom verejnosť až tak nevie.

viac tu: http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=262590&SID=2&P=1

https://www.finstat.sk/47079690

https://crz.gov.sk/zmluva/5055021/

Odkaz na zmluvu v centrálnom registri:

Chlapci a dievčatá a zmluva zverejnená 2.11.2020, po víkendovom testovaní…veď už kedy je vodnejší čas ako keď všetci riešia úspešnosť pofiderných testov?

Stále si myslíte, že človek, ktorý robil podvody s účtovnictvom, klamal s kilometrami, vyhýbal sa plateniu daní, zneužíval peniaze od štátu na stranu na vlastné obohatenie môže poctivo viesť krajinu?

A aby som nezabudol, dostanete takúto peknu kartičku za tie milióny 🙂

Kmotríka paradoxne ľudia poznajú ako oligarchu SMER-SD. Ľudia stále nechápu, že je jedno, kto je vo vláde. Všetci sú spolu, keď treba. Možno spomínate, ako si Matovič podával ruky s Dankom. Dankovi robila kampaň pred voľbami hlavne Kmotríkova TA3. Teraz na TA3 môžte nonstop sledovať strašenie COVIDom. Vás strašia a oni kšeftujú a prerozdeľujú miliardy z EÚ.

   Send article as PDF   

Check Also

Kotleba mal v neverejných prieskumoch 16%, Matovič s Lipšicom vytvorili preto Kollára

Voľby 2016 boli veľmi zaujimavé. Stalo sa niečo, s čím nerátal nikto. Kotlebovci sa dostali …

6 komentárov

 1. Neskutočne sa mi páči takáto novinárčina – konečne pekne aj konkrétne zdroje odkiaľ sú informácie – autor má môj rešpekt !

 2. Asi vyhrali súťaž. Za Fica by firma od ” konkurencie” zákazky nedostala.

 3. GGFS = GrafobalGroup = Kmotrik.
  Toto je priamo Kmotros.
  Nie ze blizka, z toho mena firmy je to uplne jasne.

  Kmotrik ma TA3, o tom sa vie. TA3 hovori sa, ze zalozil Dzuriciggan z ukradnutych penazi, aby mali svoje promo.
  Bugar Jogobela ma velmi dobre vztahy s MikloSSom.
  Matovic ma v poradnom time podpredsedu TTSK madarona Berenyiho.

  Za minulejcvlady bola SNS a madaronsky Most v jednej vlade. Zacinaju prenikat info, ze velky depehackar je aj Bugar a jeho ludia okolo. Gal pomahal firme Jopi Trade s danami.

  JOPI GROUP ma matersku firmu na Malte (danovy raj) a na Slovensku je zakladne imanie na s.r.o. zavratnych 6,5 MILIONA €. Takto cez ZI sa legalizuju zahranicne prijmy – totiz spodna hranica je zakonna, ale horna nie.
  http://orsr.sk/vypis.asp?ID=339354&SID=7&P=1

  Uplna pecka je firma v Makove pri CZ hranici, kde je imani 300 000€….je tam sice zalozne pravo, ale nie je uvedene, v akom rozsahu z celkoveho objemu 300 000.
  http://orsr.sk/vypis.asp?ID=92572&SID=5&P=1

  JOPI TRADE 250 000€ v roku 2015
  http://orsr.sk/vypis.asp?ID=48285&SID=7&P=1

 4. GGFS – Grafobal Group Food Services

 5. https://crz.gov.sk/4104455/ – 2mil EUR pre Centrum pre deti a rodiny Remetské Hámre Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR), podla http://centrumhamre.sk/?page_id=16 ma centrum 78 deti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *