štvrtok , 18 júla 2024

Bývalý člen NK Stanko: Huliak je zradca, pokrytec a kolaborant

Jeden z názorov z diskusie na telegrame na zradcu, pokrytca a kolaboranta Huliaka z Národnej koalície, ktorý pol roka s vedením strany tvrdil, že s SNS na čele s Dankom spojenie vo voľbách nehrozí. Strana sa mu rozpadá , ľudia zdola čo pre stranu makali, venovali jej čas a peniaze, podporovali ho a pomohli mu zviditelniť sa, húfne odchádzaju a zostávajú iba tí, čo opäť chcú na politike iba zarobiť a pochlebovači. Normálni už jeho klamstiev majú plné zuby.

“Keď sa prehodí hnoj z jedného kúta stajne do druhého, neprestane smrdieť, kým sa nevyhodí von.” Výrok Huliaka, na ktorý nalákal ľudí do NK a teraz sa práve nachádza s tým hnojom v druhom kúte. Blahoželám k “Rudkovi” a prajem veselé chvíle v parlamente v spoločnosti Danka a Radačovského. Neviem, čo presvedčí spravodlivého človeka, aby sa pridal k zradcom, falošným ľuďom. Danko ako jediný zarval rozumu a urobil krok, vďaka ktorému sa vráti do parlamentu, k bačovaniu spolu s Ficom. Blahoželám k návratu politiky pred Matovičovcami. Takéto spájanie národných strán som si nepredstavoval. Je to v podstate podvod na voličov, keď sa len vedenie z niektorých strán dostane do parlamentu na kandidátke inej strany. Čo ostatní členovia tých strán, ktorí stoja za úspechom lídra?
Príde mi to ako vytváranie strán o jednom človeku: Taraba, Radačovský, Huliak k SAS sa pridáva Hlina. Čo to je, aké strany? Stále sa prezentuje len líder, prípadne ešte jedna ďalšia osoba za danú stranu. Podieľate sa na tomto podvode na voličoch. Za heslom, “aby sa neprišlo o národné hlasy” sa zasa tlačia k moci podnikatelia, ktorí podvodným spôsobom prišli k majetkom. Čo si myslieť o tých ďalších, ktorí sa k nim pridávajú a pritom sú si vedomí ich minulosti?

Idú tam zištne, alebo si nasadili ružové okuliare a budú sa tváriť, že o tom nič nevedia? Tí, čo dnes veria Dankovým rečiam, sú na tom rovnako, ako boli tí, čo verili Matovičovým rečiam. Vedeli sme aký bol Matovič v opozícii a vieme, aký bol Danko v koalícii! Mne sa teraz vybavila paralela s Kiskom. Aj ten založil nadáciu Anjel niekoľko rokov v predstihu, aby sa dostal do priazne občanov ako dobrosrdečný človek. Následne bolo ľahké ísť do prezidentských volieb. To isté ma napadlo v súvislosti s TV Slovan, či tam tiež nebol úmysel vytvoriť si vhodné prostredie k budúcim voľbám. Teraz ma ukameňujte, kto dá ruku do ohňa za druhého človeka? Ako Huliak za pár mesiacov obrátil rétoriku – kto za neho dá tu ruku do ohňa? Som asi naivná a to mi prináša sklamania. Už nebudem voliť tak, ako doteraz, menšie zlo. Nikdy to nič pozitívne neprinieslo. Danko a spol. sú pre mňa nevoliteľní. Tí, čo ich chcete voliť už môžete rovno voliť Fica s Kaliňákom, títo budú dirigovať koalíciu.
   Send article as PDF   

Check Also

Kamil Jakub sa pustil do Heredoša: Neprihrievaj si polievočku na mojich veciach

Vážený pán poslanec NR SR Kotlár, ako sa ti píše ohľadom Pandemickej zmluve s WHO …

3 komentáre

  1. Řekněte mi jméno některého “evropského” politika na kterého se toto přirovnání nepasuje. Takový v EU neexistuje, vše jsou to jen a pouze podvraťáci a alibisti, mazající med kolem huby evropanů. Všechny ke zdi a teprve potom bude v evropě klid a pohoda.

  2. Čo sa stalo Stanko, kto ťa platí ty eurohujer? Ste nenažraný a rozbíjate sily vlastenecké… Tam voľ Čapatú sprogresívnou bandou a teplárňou😀🤑🌞

    • Kto má iný, racionálny názor, nesúhlasí tak je u teba ty kombajn na rozum eurohujer? Či si sa s koňom zrazila? Otvor oči počúvaj a hlavne ruźové okuliare dolu! Kto sa spojí z Dankom je yaká istá podlá osoba ako je aj on, maďarónsky hej slovák! Matka maďarka ako repa a on čistý”lovák” fuj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *