štvrtok , 25 júla 2024

Brat Demeša a Kalavská poškodili hospitalizovaného kolegu MUDr. Pijáka

Pán Demeš (brat profesionálneho revolucionára – Pavla Demeša) je zodpovedný za veľké odborné chyby v manažovaní môjho ochorenia počas mojej hospitalizácie na covid. Je to o to viac zarážajúce, že ako odborník na nefrológiu, nemal námietky, aby mi bol podávaný kontroverzný liek remedesivir, ktorého podávanie je navyše kontraindikované pri zlyhaní obličiek. Ešte viac je šokujúce, že počas celej hospitalizácie sa mi neurobilo ani to najjednoduchšie vyšetrenie, t.j. abdominálna ultrasonografia, ktorá by prispela objasneniu príčiny zlyhania mojich obličiek. Išlo o kombináciu akútneho zlyhania v rámci cytokínovej búrky a chronickej choroby obličiek na podklade afunkčnej obličky v dôsledku kompletnej obštrukcie močovodu zaklineným močovým kameňom.

Uvedené jednoduché vyšetrenie by tiež prispelo k bližšej indentifikácii nádoru na obličke, ktorý mi bol náhodne zistený pri CT vyšetrení pľúc, o čom ma počas hospitalizácie nikto neinformoval a dozvedel som sa to až z prepúšťacej správy, kde bolo uvedené, že si to mám doriešiť ambulantne. Neviem, ako si to predstavovali, pretože prepustený som bol v takom stave, že ešte mesiac po prepustení som bol schopný sa pohybovať len štvornožky a pohyb a dochádzanie na ambulantné vyšetrenia bolo ešte stále spojené s vysokým rizikom respiračnej infekcie.

Len nedávno som sa dozvedel, že vedenie pracoviska, t.j. prednosta kliniky Demeš a primárka Kalavská, bývalá smerácka ministerka zdravotníctva, obaja s fejkovými docentskými titulmi z Krčméryho univerzity žiadali na rannom sedení kliniky, aby všetci lekári hlasovali, či ma majú preložiť na iné oddelenie. Toto môže napadnúť len človeka s veľmi úbohým EQ a IQ . Žiaľ, takéto odporné kreatúry riadia naše zdravotníctvo a potom sa ľudia môžu čudovať, prečo nám tu zbytočne umierajú ľudia na diagnózy, akú mal Heriban, ktoré sa dajú veľmi rýchlo a ľahko diagnostikovať už pri prvom vyšetrení pacienta.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=aMcpko5RFqM

P.S.
Pripomínam, že Demeš mal hlavnú zásluhu na tom, keď. prof. Hrušovskému a mne zrušil rektor SZU pracovnú zmluvu s touto inštitúciou.
Pripomínam tiež že na raketovej kariére pána Demeša, čoskoro po prevrate, má očividne zásluhu aj jeho brat Pavol. Viac tu:
https://blog.infovojna.bz/pavol-demes-revolucionar-a-siva-eminencia/
O “vysokých” odborných a ľudských kvalitách pána Demeša svedčia aj vyjadrenia pacientov na stránke Lekár. sk. https://lekar.sk/lekar/mudr-martin-demes

 

   Send article as PDF   

Check Also

Fico sa pomýlil a paličku na chodenie chytil do pravej ruky, zabudol, že ju stále držal v ľavej

zdroj: https://t.me/inenoviny/1272?comment=7262 zdroj: https://blog.sme.sk/bolebruch/politika/sudruh-birmovany-simulant Viac o klamstvách a podvodoch pri atentáte tu: https://www.inenoviny.sk/je-fico-na-dovolenke-doma-nie-je-preco-zahrali-divadlo-s-volenim-z-nemocnice-ked-bol-doma/ https://www.inenoviny.sk/nie-je-dna-aby-sa-aj-sorosove-sme-nepostavilo-za-fica-a-jeho-atentat/ https://www.inenoviny.sk/dalsi-lekar-sa-pyta-ohladom-atentatu-na-fica-nebolo-by-to-prvykrat-co-politici-klamali/ …

3 komentáre

  1. do base s nimi.

  2. A viete prečo došlo k likvidácií starej strednej umeleckej školy v Kremnici, ktorá vychovávala vynikajúcich rytcov, medailérov, zlatníkov či umeleckých kováčov na Slovensku? Nuž lebo pánko Boris Kollár, ktorý už nevie čo so sebou a peniazmi si vyhliadol veľkú historickú budovu školy, ktorú chce prerobiť na luxusný hotel pre milovníkov lyžovačky a turistiky na Skalke a pod. ! Na grc ! Toto môže urobiť len tupý nevzdelaný chamtivec !

  3. Volt, kde si chodil do školy? Kto ťa učil písať a čítať? Píše sa : ” do basy s nimi”…Kúpil si si aj ty Krčméryho ” doktorát”???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *