nedeľa , 21 júla 2024

Belousová sa pustila do Tomáša Tarabu (KDŽP) napojeného na “mafiána” Košča a iné kriminálne živly

Hovorí sa, že politika je špinavá. Ja si nemyslím, že je to celkom tak. Je taká , akou ju robia ľudia v nej, teda politici. Niekedy sa človek nestačí diviť, kde vôbec berú tú odvahu, či drzosť mnohí samozvaní spasitelia hrabať sa do verejného priestoru. Po zatknutí bývalého špeciálneho prokurátora začínajú vypadávať kadejakí kostlivci zo skríň mnohých “ctihodnych ” občanov. Jedným z nich je aj pán poslanec Taraba. Dnes konzervatívny, kresťanský a národný poslanec má viac ako zaujímavú minulosť, ktorá ho dobieha.

Trojica Taraba, Košč a Trajter má za sebou toho naozaj veľa. Taraba a Košč ( dnes stíhaný zatiaľ za úplatky a celkovo dosť temná postava sveta biznisu, podsvetia a tajných služieb ) dlhé roky profitovali zo zákazky na ochranu objektov Slovenskej prenosovej a elektrizačnej sústavy – SEPS. Bolo to v období, keď vládol Smer a bolo verejným tajomstvom, že vplyv v tejto štátnej akciovke má oligarcha Brhel. Taraba a Košč museli na tejto zákazke zarobiť milióny eur ! Zaujímavé, že ? Práve SEPS je opakovane spomínaný pri podvodoch a rozrkádani štatného rozpočtu.

Zaujímava postava je aj tretí z trojice – Trajter. Stíhaný za objednávku vraždy Deaka, člena podsvetia. Súdu sa vyhol kvôli tomu, že uplynula premlčacia doba. Tiež veľmi zaujímavé … V súčasnosti trojica Taraba, Košč a Trajter spolu vlastnia pozemok s rozlohou 100 tisíc m2. Poslanec Taraba sa dostal do parlamentu na kandidátke ĽSNS . Ja si myslím, že to nebolo zadarmo. Tri mesiace po voľbách sa stal tzv ” nezávislým ” poslancom a začiatkom tohto roku predsedom strany Život- národná strana.

Samozrejme stranu nezakladal zberom podpisov. To už dnes nie je módne. Na Slovensku celkom dobre funguje trh s politickými stranami .Strany sa predávajú a kupujú.A takto sa politika robí “špinavou”, takto sa politika špiní. Po týchto informáciach by mal pán Taraba odísť z parlamentu a politiky a verejného života vôbec.

Spoločník mafiána a vraha chce robiť očistu politiky ?! A stranu názve Život- národná strana ?! To je vrchol cynizmu ! Podobné tu už bolo , keď amorálny zvrhlík a kamoš mafiánov nazval stranu Sme rodina. Tiež boli v pozadí ľudia z KDH … Celkovo mnohí z nich majú dlhé prsty postrkané kde kade v mnohých politických stranách. Vrátane vládneho OĽANO. Potom možno bude aj niečo pravdy na chýroch,že práve túto partičku “nezaradených” poslancov v NR SR má v zálohe Matovič, pre prípad, keď zostane s Kollarom sám. Svoji svojich vždy podržia …Aspoň tak to hovoria na Sicílii…

zdroj: https://www.facebook.com/anna.belousovova/posts/3823809271029053

Gorila, Košč, Taraba: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Slovenska-Gorila-kompletni-spis-dokumentu-221331

   Send article as PDF   

Check Also

Maroš Žilinka: Očkovanie je jedinou správnou cestou

Každému musí byť jasné, prečo tento KDHák a Lipšicov kamarát nič nevyšetroval počas COVID-19. Riadená …

2 komentáre

  1. System takto nastavili talmudom pobľúznené kreatúry presne s tým úmyslom, aby sa do popredia v každej oblasti drali nenažraní bezohľadní psychopati.
    Kým voliči nespoznajú túto pravdu, vždy si budú voliť svojich parazitov.

    • v Zivote-Narodna strana je aj smmera Podmanicky, tory ma podstatny podiel na stave Slovenska. Hovori sa ze na Orave ma silne slovo. Nieco ako Jogobeela v Samorine…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *