štvrtok , 18 apríla 2024

Až 95% Slovákov chcú očkovať proti COVID-19, preto sa chystá terror

Slovensko je referenčnou krajinou očkovania pre farma firmy. Bábky Pfizeru ako Krčméry, Kalavská, Jarčuška chcú preočkovať až 95% Slovákov.

Aj z toho dôvodu už teraz strašia a pripravujú terror na jeseň. Problém nebude vírus, ale potreba očkovať a splniť záväzky voči farma firmám. Za tento zločin si niekto pekne omastil vačky.

Tento plán 95% prezradil český moderátor s bývalým ministrom zdravotníctva.

https://cnn.iprima.cz/mutace-delta-se-nebojte-siri-se-rychleji-ale-nema-tak-zavazny-prubeh-rika-prymula-28624

Pozor na článok. Prymula tam šíri farmaceutické lobistické manipulácie voči neočkovaným. Nie neočkovaní spôsobujú hlavný vznik mutácií, ale práve očkovaní…ktorí sú hlavní bezpríznakoví nosiči.

   Send article as PDF   

Check Also

Pacient krátko po očkovaní COVID pozitívny, o pár dni na pľúcnej ventilácii a v prepúšťacej správe ani zmienka o tom, že bol očkovaný

Očkovaní pacienti aktuálne končia v nemocniciach s COVIDom a súčasne inými bakteriálnymi a hubovitými infekciami, …

2 komentáre

 1. nedam sa, a to nikdy, farma firmy, vylezte mi na hrb.

 2. VAKCÍNY – ZBRANE HROMADNÉHO NIČENIA

  Chrípka nie je taká strašná ako jej vakcína

  Chazarokracia teraz roztáča epidemickú krízu súčasne s hospodárskou a zapaľovaním požiaru svetovej vojny. Epidemický, biologický útok prebieha synchrónne s ekonomickým a vojenským. 

  Nedávno boli objavené dôležité memorandá Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) ešte z roku 1972, ktoré veľa vysvetľujú, to znamená „vysvetľujú, ako zmeniť vakcínu na vražedný prostriedok“. Tieto kľúčové memorandá, ktoré objavil americký výskumník Patrick Jordan, svedčia o tom, že WHO vedome vytvorila vražednú vakcínu. Patrick Jordan odhalil rozvíjajúci sa plán zabitia veľkého množstva ľudí vývojom vírusov a vakcín. Vyhlásil, že existujú vakcíny, ktoré vypínajú ľudskú imunity. 

  (http://www.fightbackh1n1.com/2009/08/who-memos-1972-explains-how-to-turn.html ).

  Memorandá WHO sa nazývajú 1972 WHO Bulletin 47, № 2 Memordanda #1 and #2 Virus-associated immunopathology. Výskum Patricka Jordana odhaľuje trojvakcinačný systém, ktorý vyvinuli Chazarokrati. „Pokusy na zvieratách technicky vykresľujú schopnosť vytvoriť biologické zbrane vo forme vakcín.“

  Toto je smrtiaca schéma troch vakcín pre globálnu genocídu.

  Prvá vakcína vypína biele krvinky (imunitný systém). Ňou sa úplne vyraďuje z činnosti imunitný systém človeka, to znamená, vytvára sa imunodeficit (fakticky AIDS).

  Pri druhej vakcíne je telo zaťažené smrtiacim vírusom, to znamená, druhá injekcia zavádza vírusy. Počas tejto fázy sa vírusy roznášajú po tele, no subjekt sa necíti chorý, pretože imunitný systém s nimi nebojuje.

  Tretia vakcína opäť zapína imunitný systém. Tá posilňuje imunitu aby sa vytvoril výbušný priebeh ochorenia. Spustenie imunitného systému vyvoláva silný útok na vírusy, ktorý človeka zabije. Tento účinok je známy ako cytokínová búrka, keď je imunitný systém tak otrasený, že do infikovaných oblastí vysiela príliš veľa protilátok. Takýmto spôsobom telo zabíja samo seba.

  Podľa odborníkov ide o kritický dôkaz o dlhotrvajúcich genocídnych tendenciách Svetovej zdravotníckej organizácie (presnejšie povedané pohrebníckej organizácie), ktorá by mala byť za túto činnosť braná na zodpovednosť. Tieto memorandá sú dôkazom dlho plánovaného zabíjania ľudí cestou oslabenia ich imunitného systému. “

  (http://www.fightbackh1n1.com/2009/08/who-memos-1972-explains-how-to-turn.html) .

  Keď moc nie je od Boha, str. 27, rok vydania 2010

  https://mir-knig.com/read_192488-27

  Tatiana Vasilievna Gračeva – spisovateľka, publicistka, kandidát pedagogických vied, plukovník.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *