štvrtok , 30 mája 2024

Ako Žid Kaliňák pomohol vytvoriť “spasiteľov” Žida HaRabína a Žida Dannyho Kollára

Harabin sa dostal do alternatívy, keď spadol luster a z pádu obvinil Kaliňáka, že ho chcel zabiť. Potom Harabina dotiahol do infovojny Žid Juraj Poláček (medzicas.sk) a aj Žid Martin Daňo (člen slobodomurárskej lóze Bnai Brith, podporca Izraela a propagátor genetickej vakcíny Pfizer).
https://www.inenoviny.sk/harabin-ako-jedneho-z-podozrivych-v-pripade-pokusu-o-jeho-vrazdu-uviedol-roberta-kalinaka/
2016:
11.4: Medzipriestor: Juraj Poláček
https://www.facebook.com/Infovojna/posts/607156642776144

Martin Daňo a Harabin:
https://www.facebook.com/martin.dano.1976/posts/tu-je-moje-najnov%C5%A1ie-video-o-mimoriadnych-udalostiach-v-just%C3%ADcii-%C5%A1tefana-harabin/1206323572744324/

Prípad Danny Kollár, Daniel Bombič. Daniel Bombič prebral štafetu po Martinovi Daňovi, ktorý pre mnohých začal byť nepočuvateľní a potrebovali niekoho na propagáciu SMER-SD a vybratých ľudí. Aj Martin Daňo odporúčal voliť SMER-SD, aj Daniel Bombič.
https://www.inenoviny.sk/martin-dano-odporucal-v-roku-2020-volit-poslancov-strany-smer-sd/
V roku 2023 Bombič odporúčal volit SMER-SD. Vo voľbách za prezidenta odporúčal Bombič voliť Harabina  a teraz v eurovoľbách robí kampaň SMERákom a ďalšej Židovke Judite Laššáakovej.

Dannymu Kollárovi (skutočným menom Danovi Bombičovi) stúpol počet fanúšikov po tom, ako ho spomenul na tlačovke Žid Róbert Kaliňák. Toto sa šírilo hlavným aj alternatívnym mediálnym priestorom a táto aj pre niektorých negatívna kampaň Bombičovi priniesla tisíce dívakov a to neskôr využil na manipulácie v prospech SMER-SD.
https://ereport.sk/video-exminister-kalinak-k-zatykacu-na-dannyho-kollara-toto-je-skandal/

Dano Bombič bol nasadený s cieľom infiltrovať rôzné skupiny, získať informácie a potom ich rozbiť. To postupne robí, pribúdajú útoky na Pavla Kamasa, Magáta, Kamila Jakuba a iných. Práve Kamil Jakub hovorí, že je to celé divadlo s Bombičom a hovorí, že je to agent. 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Ficovi netrebalo milióny EUR na reklamu, je už spasiteľ svetového formátu, ako hovori Daniel Bombič

Mnohí stále sledujú nasadeného Daniela Bombiča. Podľa jeho správ a konania (ktoré mu niekto plánuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *