utorok , 16 apríla 2024

Ako Pellegrini a Fico prispeli k zavedeniu COVID pasov a diskriminácie Slovákov

V piatok 23.7.2021 sa hlasovalo za to, aby sa preberal tento zákon. Veľká časť vládnych poslancov, či už zo SME rodina, OĽANO, SaS nebola prítomná.

Neboli však prítomní ani poslanci od Pellegriniho – tí si záhadne práve počas tohto kľúčového hlasovania robili tlačovku.

https://www.ta3.com/clanok/207111/tb-p-pellegriniho-o-navrhu-zakona-o-ochrane-zdravia

Hlasovalo sa 14:26, vtedy ešte mal Pellegrini tlačovku. Netreba zabúdať, že Pellegrini je za očkovanie, v minulosti sa vyjadril, že súhlasí aj s povinným očkovaním rizikových skupín.

Tu si môžme pozrieť hlasovanie, teda neprítomnosť (0) poslancov od Pellegriniho.

Nepotešíme ani slepých fanúšikov Róberta Fica, veľa Ficovcov tiež nebolo prítomných počas hlasovania. Tomu sa však netreba čudovať, Fico už rok hovorí, že chce na výber testovanie, prekonanie ochorenia alebo očkovnie a to je COVID pas 🙂

Na prehlasovanie stačilo 14 hlasov. Neprítomných SMERákov a Hlasákov bolo okolo 20.

   Send article as PDF   

Check Also

Ani Dano Bombič nepochopil, že Lipšic dostal teplé miesto.

Buď nepochopil, alebo mu SMERáci nadiktovali niečo iné..čo má hovoriť. Väčšina ľudí s nižšim IQ …

12 komentárov

 1. Netrepte Harabinoviny. Koalícia by si ten zákon schválila tak či tak. Má predsa ústavnú väčšinu.
  A Harabin to dobre vie, veď je riadená opozícia. Čo on spravil v skutočnosti dobré pre drahé Slovenky a Slovákov?
  Nepodporil žiadny proces, naopak svojimi vyjadreniami šíri len nenávisť a pocity porazenectva.
  Harabin je odporný trockista. Čistá škodná.

  • hlasovanie bolo o zrýchlenom konaní, prečo zrýchlenom? Od pondelka sú nahlásené vo veľkých fabrikách celozávodné dovolenky, veľa ľudí chcelo ísť do BA, tlačili na to aby to bolo schválené najneskôr v nedeľu!! Fico s Pelem sú populisti najhrubšie zrna. Fico – Euroústava, Lisabonská, Nabádal európskych lídrov na zrušenie národnych referend… Podpora nadnárodných koncernov, likvidácia strednej triedy – bez likvidácie malého a stredného podnikania by toto nebolo možné, podpora mimovládok o bezbrehom kradnutí počas 12tich rokov nehovoriac čoho následok je táto vláda fašistov!!

   • Schválili by to tak či tak. Vo Francúzku mala na háku vláda 1,5 miliónový dav, tak si ťuťko nemysli, že títo naši gauneri sa išli zľaknúť protestujúcich, ktorí chceli ísť do BA. Úsmevné, Harabin aj s Kotlebom byvás pochválili za tento spôsob uvažovania.
    Malá otázočka, za ktorej vlády sa na Slovensku nekradlo, a na ktorom kradnutí sa konkrétne podieľal Fico, keď si na to ani kajúcnici-udavači nevedia spomenúť, keď už vyťahujete tento fenomén postsocialistických krajín, ako “bezbrehý” naivný čitateľ SME a Dredníka N?
    Práve kvôli takýmto Harabinom a “uvedomelým” chytrákom vášho typu tu máme navolené toto protislovenské stádo, nie kvôli Ficovi, a ani Pellegrínimu.
    No a nakoniec nám dajte vedieť, ako Fico likvidoval malé a stredné podnikanie a podporoval mimovládky. Tak, že sa snažil robiť sociálnu a proslovenskú politiku? Tak, že poukázal v roku 2018 na mimovládky ako na prostriedok zahraničného miešania sa do slovenskej politiky?
    Za vašu znôšku nezmyslov a klamstiev (akože nabádal na zrušenie referend a pod) by sa teda nehanbila ani Monika Tódová.

    • bolševik, Frico sa tým chváliť nebude. „Žiadam vedúcich predstaviteľov EÚ, aby prestali s dobrodružstvami, ako sú britské a talianske referendá (…) o domácich otázkach, ktoré predstavujú hrozbu pre EÚ,“ uviedol Fico

     „Čo urobíme, ak (…) bude v Taliansku referendum o eure a talianski občania sa rozhodnú, že euro nechcú,“ dodal.

     https://www.newsweek.com/robert-fico-slovakia-referendums-italian-referendum-brexit-hungary-refugees-537939

     • Máte naivné predstavy o politike a nadnárodnom riadení. Kde by ste radšej chceli vidieť Slovensko? Na mieste Ukrainy alebo v EU??

    • Bolševik tu máš toho majstra v populizme Frica čo tu so svojou oligarchickou bandou 12 rokov raboval, podporoval zahraničné koncerny, Jadro fanatika, ktorý doteraz nedá dopustiť na eurobruselské špiny ako Šefčovič, Lajčák… : „Žiadam vedúcich predstaviteľov EÚ, aby zastavili dobrodružstvá, ako sú britské a talianske referendá (…) o domácich otázkach, ktoré predstavujú hrozbu pre EÚ,“

     “Čo urobíme, ak … bude v Taliansku referendum o eure a talianski občania sa rozhodnú, že euro nechcú,”

     https://www.newsweek.com/robert-fico-slovakia-referendums-italian-referendum-brexit-hungary-refugees-537939
     https://www.reuters.com/article/us-slovakia-eu-idUSKBN14M0WB

     Globalisti sa obávajú, že historické protieurópske a protiinštitucionálne hlasy v referendách by mohli spustiť reťazovú reakciu, ktorá by mohla EÚ úplne zničiť. A už vedúce politické strany a kandidáti v celom bloku hrozia, že požiadajú svojich ľudí, aby sa rozhodli sami, či chcú zostať pripútaní k neustále sa rozširujúcemu bruselskému superštátu.
     https://thenewamerican.com/eu-boss-citizens-should-not-get-to-vote-on-important-issues/

     • Globalisti sa ničoho obávať nemusia, keď tu majú takých “patriotov”, ako vy a vám podobných.
      Jediný politik, ktorý reálne niečo pre Slovensko aj spravil a vy ho chcete zarezať. Gratulujem. Len tak ďalej a ostane vám len kopec drístalov, ktorí sú tu okolo neho.

     • A aby som nezabudol. Do vlády potom prídu ešte väčšie hovädá, pretože budú vidieť, že im sa nič nestane, pretože toho, kto im odkrýval karty ste poslali vy do prdele, a tí drístali z ostatných opozičných strán budú zrazu ticho, lebo už nebude nik, kto by im ukázal, kde je problém.

      Takže hor sa na to “roduverní” Slováci, len potom neplačte, keď vám Pelle natrhne riť. Ale ničoho sa nebojte. Harabin vám dá zas nejakú dobrú radu (ako napríklad, že sa máte vzdať mandátov), ktorá vám bude na dve veci, ako doteraz všetky jeho “rady”. Za to potešia tých vašich globalistov.

      Začínam mať pocit, že tá Markíza predsa len môže byť užitočná Slovensku. Niektorí, ktorí s ňou začali by od nej nemali radšej odchádzať.

    • Pekne napisane.

  • bavime sa o judašoch ficovi a pelegrinim tot čo urobili teraz je najmenej lebo ovelavačšie svinstva su podpisanie eurovalovu podpisanie vlaszizradnej lisbonskej zmluvy podpisanie jkorporatnej otrokarskej zmluvy ceta kde všetku moc nad slovensko tento rotschieldov potkan odovzdal svojmu pasakovi. a teply radiator neni nič ine taka ista kurva ako aj jeho pobratin z kehily čo si mysliš ze nebude viidiet hovno ficovske ked budeš kričat o sračke rabinovskej.o voč ti de rozdelovat apanovat či robit sorošovsku hmlu za šekel .

   • Pri bavení sa o činoch a možnostiach politikov v tom ktorom štáte treba zapojiť okrem ruky pri dvíhaní krígľa s pivom aj mozog.
    Chcel by som poznať tvoj morálny profil, keď sa tu oháňaš výrazmi ako “potkan”, “pasák”, “teplý radiátor”, “k.rva”, “hovno”, “za šekel”, …. Z tvojho “slohu” je možné vytušiť, že často ani nepoznáš význam, ktorý tieto slová predstavujú, a preto ich spájaš do nezmyselných kombinácií.
    Možno, keď si lepšie umyješ oči po opici, tak možno …. možno sa ti aspoň na chvíľočku rozjasní, kto tu rozdeľuje Slovákov.

 2. karamba chlope

  klidek harabin ficko či teply radiator patria do jednej vyvoleneje obce vysvetlim na svete je dobro a zlo zlo sa rozdelilo na opoziciu aj koaliciu už chapeš rabin harabin je spravne strojena opozicia ako aj sto dalšich každy plni svoju ulohu j jezuita gatlib. s mysliš ze by rotschield pustil do svojich medii a na oči gojov niekoho kto neni jeho

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *