pondelok , 20 mája 2024

Ak vás nútia do očkovania, takto sa bránte – príklad z Talianska

I takto sa dajú veci riešiť.A malo by to byť pravidlom. Ale treba i advokátov „con le palle“ ako hovoria Taliani (s guľami).

Bolzano: Zdravotná sestra nútená dať sa zaočkovať sa objaví v očkovacom centre so svojím právnikom. Právnik žiada lekára pred očkovaním svojej klientky, aby podpísal prehlásenie potvrdzujúce, že vakcína zabraňuje infekcii Sars-Cov2.
Lekár to odmieta.
Právnik volá Karabinierov (štátna polícia) a všetko zaprotokoluje. Očkovanie sa nevykoná a právnik oznamuje dopredu sťažnosť na ideologickú nepravdu.

Radio Radio TV Júl 4, 2021

zdroj: https://www.facebook.com/groups/2977194032501841/posts/3173518492869393/

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

3 komentáre

  1. je to pekne ale čo z toho prepustia vas z prace na zaklade niečoho ineho . toto je len chytanie mačky za chvost . pokial bude rotschield mafia tlačit peniaze a vkastnit 99% planety tak sa nič nezmeni iba nova zbran alebo Boh može toto tisice rokov trvajuce otroctvo zrušiť. zabi banku zabi užeru zabi korporacie zakony tvoria ludia ktory su platreny hydrou a ak ti nejky dnes pomože zatra ho tieto fašisticke svine zenia

  2. Ak vás nútia do očkovania – podajte trestné oznámenie za hrubý nátlak.
    Podať ho môžete i za hrubý nátlak v štádiu pokusu, je to rovnako trestné, t. j. v situácii ak vám niekto vykladá, že by ste sa mali dať očkovať.

  3. dobry den mohlaby ste povedat čislo pragraf podla ktoreho ich možem žalovat a karantena tiež neni uvedena v zakone . pretože tento teror sa bude stupnovat pokial sa ludia nezjednotia a nepotiahnu na Banky lebo vs kutočnosti nam vladnu bankari politici su len ich zamestnanci . preto ta sbaha o digitalitzaciu preto aby vas mohli kedykolvek odrezat od svojich penazi ateda zdrojov .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *