utorok , 21 septembra 2021

Kušnírová označila ako objednávateľov vraždy finančné skupiny a Haščáka

Matka zavraždenej – Zlatica Kušnírová po vynesení rozsudku o nevine Kočnera prehovorila, že Kočner bol len prostredník. Za skutočného objednávateľa vraždy označila finančné skupny a Haščáka.

Lipšic ako minster spravodlivosti bol vo vláde, ktorá sa podieľala na gorile. Ako minister vnútra bol na mieste vraždy Valka, kde nemal čo hľadať. Počas gorila protestov ako minister vnútra nechal vodným delom rozohnať protestujúcich. V kauze Mecom je právnikom Penty, o ktorom sa Penta vyjadrila, že si inkasuje obrovské peniaze. Lipšic zakladal s Matovičom aj stranu Oľano-NOVA. Zhodou náhod je Lipšic obhájcom Kuciakovcov. Pritom ho platí Penta a Pentu a Haščáka označila Kušnírová ako možných objednávateľov vraždy Kuciaka.

Haščák po tomto Kušnirovej vyjadreni si išiel robiť pozitívnu reklamu do .týždňa.

Tú si môžte pozrieť arogantného Haščáka z Penty, keď sa šiel obhajovať do Aktualit po tom ako ho Zsuzsová označila ako objednávateľa vraždy. Všimnite si tu poddajnosť Bárdyho a Vagoviča. V tomto rozhovore je zaujimavé, že Haščák nepriamo podporil Kočnera, resp. mu pomohol, keď označil Zsuzsovú za bláznivú babu. Zsuzsová je jediná osoba, ktorá spája Kočnera s vraždou Kuciaka…

Check Also

Tomáš Szalay – blízky gorile a ŠTBákovi Zajacovi a SaS očkuje Slovákov a spolupracuje s SaS

Správy z roku 2017: Druckerovi má v zdravotníctve radiť bývalý člen Zajacovho tímu!! Novou posilou …