piatok , 19 apríla 2024

Vo Švédsku je v roku 2020 nižši počet úmrtí ako v 2018, podľa grafov sa pandémia nekoná…

Švedsko patrí medzi krajiny, kde sa prijali opatrenia najmenej postihujúce štát a občanov.

Keď je pandémia, tak je množstvo zomretých, ktoré na každom grafe si všimnete. Ak si pozriete Švédsko tak počet úmrtí v roku 2020 je nižší ako v 2018, kedy žiadna pandémia nebola. Oproti minulým rokom nie je žiadný významný nárast, napriek masívnej imigrácii (prišlo množstvo ľudi do Švédska – mal by stúpnuť prirorodzene aj počet úmrtií), to sa však nedialo. Navyše populácia starne, máme množstvo ľudí vo vyššom veku, čo sa prejaví v blízkej dobe nárastom úmrtí, bez toho, aby za to mohol nejaký vírus. Vysoké úmrtia boli v roku 2012, v 2009 bola prasacia chrípka a ľudia sa dali očkovať. Švedsko patrilo medzi štáty, kde sa najviac očkovalo proti prasacej chrípke – z grafov vidieť, že viac ľudi zomrelo po očkovani, ako počas “pandémie” prasacej chrípky.

https://www.macrotrends.net/countries/SWE/sweden/death-rate

https://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/

Niektorí novinári klamú a manipujú takým štýlom, že v danom roku vyberú najhorši mesiac – mesiac, kedy je najviac úmrti a porovnajú ho s minulými rokmi, napr. mesiacom vtačej chrípky, o ktorej sa nedajú získať objektívne informácie. Toto je manipulácia presahujúca zdravé medze. Úplatní novinári ako bezcharakterné individua sa stávajú poskokmi klamstva a lobbistami farma firiem. 

Príklad manipulatívneho zavadzajúceho článku, bez podpisu autora:

https://medicalxpress.com/news/2020-12-sweden-deadliest-november-spanish-flu.html

V novembri 2020 bola vykonaná epidemiologická štúdia vo Švédsku a Nórsku, ktorá demonštruje, že všetky príčiny úmrtnosti v týchto 2 krajinách sú bez meny oproti predchádzajúcim 4 rokom.

Oproti ostatným krajinám, tieto dve krajiny majú veľmi prehľadné a presné štatistiky úmrtia. I keď aj v nich sa nerobia pitvy pri každom zomretom pozitívnom na COVID, takže úmrtia na COVID sú nadhodnotené aj v týchto krajinách.

Nórsko prijímalo opatrenia voči COVIDu, ako lockdowny, zatvorenie škôl). Dr. Frederik E Juul z toho dôvodu urobil podrobnú analýzu dát týchto dvoch štátov. Zvýšená úmrtnosť vo Švédsku bola výhradne u ľudi nad 70 rokov.  Množstvo iných infekčných chorôb pokleslo, to by mohlo súvisieť aj s naddiagnostikovavánim COVIDu na úkor iných infekcií, ktoré sa nemuseli zistiť pri vyšetreniach. Nehovoriac o tom, že za zvýšenú úmrtnosť v mnohých krajinách zodpovedá oslabená psychiká následkom mediálneho šialenstva, šírenia paniky a strachu. 

Ďalšie roky budú samovraždy, psychické poruchy, bieda, bezdomovectvo následkom deštrukcie ekonomík štátov.

 

zdroj: fb/mudr. radoslav čičala

https://www.news-medical.net/news/20201116/Study-compares-deaths-in-Sweden-and-Norway-before-and-after-COVID-pandemic.aspx

   Send article as PDF   

Check Also

Jedna z hlavných osôb šikany a experimentov počas COVID-19 Pavelka. Všetci o ňom teraz mlčia.

Kde zmizol Pavelka? Osoba s menom Pavelka, ktorá si necháva hovoriť epidemiológ je spoluzodpovedná za …

2 komentáre

  1. Kde je odstup 2 metre a max. 6 ludi?
    Ked treba pretlacat caxinu, vsetko ide bokom!?

    https://zemavek.sk/dominika-na-cervenom-koberci-pomaha-pred-bleskami-fotoreporterov/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *