V Rusku od 2024 sa naplno rozbieha povinné očkovanie na COVID-19. Očkovaná musí byť celá populácia.

V Rusku sa bude očkovať raz ročne na COVID-19 až do roku 2030. To je nariadneie ministerstva zdravotníctva. Cieľom je zaočkovať hlavne všetkých neočkovanýc. Očkovaní nie sú prioritou.

Práve vakcíny na COVID-19 v Rusku sú experimentálne DNA. Vyrábajú ich firmy vlastnené blízkymi Putina, prevažne Židovski oligarchovia.

Zdroj: https://www.rt.com/russia/591676-mandatory-covid-vaccination-rule-change/

Rusko sa zaraďuje medzi najväčšie totalitné štáty sveta. Zavádený tam je už digitálny rubeľ, kontrola populácie počas vojny sa výrazne zvýšila, nepohodlní sú úväzňovaní.
https://www.inenoviny.sk/ruska-vakcina-je-dna-vakcina-rovnako-ako-aj-astra-zeneca-preto-spolupracuju-od-roku-2020/

   Send article as PDF   

Check Also

Aj v Rusku v školách prebieha identifikácia detí cez kamery

Rusko od COVID-19 montuje kamery do škôl, ktoré identifikujú deťi a ich tváre. Klasické vyhovorky, …

8 komentárov

 1. veriť sa mi to nechce, ale ak, tak sa očkuje ich vyvinutymi vakcinami. to je iné ako jedy z fajzeru.

  • Zobuď sa zo sna, Volt… Neglorifikuj ruských politikov a Putina…PREBER SA, Rusko je to isté ako USA/EU, akurát tam nechcú pretláčať LGBTI+, to je všetko, jediný rozdiel.

   • Ja ho neglorifikujem, len predpokladám, že by toto neurobili, akože testovali , dokonca aj zabíjali svoj ľud. Ak áno môžeme začať s koncom sveta.

  • Ginsburg chasid postavil Sputnika na rovnakej technologii spike proteinu ako Fiizer Moderna atd.

   • Tak v médiách písali, že je to ako klasická vakcína. Tak neviem.

    • V Sputniku sa na prenos molekúl mRNA používa ľudský adenovírus miesto jedovatých nanolipidov, preto sa dá predpokladať oveľa menej nežiadúcich účinkov. Aj keď ten spike-proteín je hnus a robí v krvi zrazeniny, mám s ním skúsenosť. Výrazne pomohol obyčajný acylpyrín na riedenie krvi.
     Keby bol Sputnik vyložene škodlivý, západné masmédiá by si to nenechali ujsť.
     Astra-zeneca používa cudzí opičí adenovírus, preto má toľko nežiadúcich účinkov,

     • ide o DNA sajrajt, Sputnik sa dokaze integrovat do ludskej DNA a pozmenovat ju omnoho viac ako mRNA sajrajt. Existencia virusov a ich prenos doteraz nebol realne dokazany, ostava otazkou…aky adenovirus a co tam skutocne robi. Netreba zabudat na to, ze Zidia vlastniaci vyrobcu Sputnika spolupracovali so Zidmi z Velkej Britanie (Astrazeneca) pri vyvoji genetickeho sajrajtu Sputnik. Ak chces Martin daj si aj 10 Sputnikov, neklam tu ostatnych ludi.

 2. ak budu Rusi ockovaní ruskou vakcinou a nie zapadnou vsetko bude v poriadku…mna ked pred 70 rokmi ockovali proti roznym detskym chorobam u nas vyrobenymi a bezpecnymi vakcinami mojich rodicov ani nenapadlo aby mali obavy…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *