piatok , 19 apríla 2024

V Rakúsku sa zmierňujú opatrenia, možno vďaka tomu, že nemali plošné testovanie – píše Blaha

1. V susednom Rakúsku otvárajú obchody, u nás nič. A to Rakúšania nezhadzovali dve atómové bomby ani nezorganizovali dve národné povstania ako náš génius Matovič. Ako je to možné, že oni otvárajú obchody a majú lepšie čísla? Čo myslíte, môže za to Sulík alebo Fico?

2. V pravidlách, kedy Dobby môže vychádzať von, sa už nevyzná ani Albus Dumbledore. V nedeľných diskusiách kľúčoví ministri a dokonca aj sám premiér priznal, že sa v tom nevyznajú.

3. Nevedia, kde sa otvárajú školy, nevedia, kedy potrebujete modré lajstro, nevedia nič. Načo je vláda, ktorej trvá celý týždeň, kým príjme nejaké zmätočné opatrenia a potom ani sama nevie, čo prijala? Toto je čistý chaos.

4. Lucia Nicholsonová z vládnej SaS dnes obvinila podpredsedníčku vlády Veroniku Remišovú z vládnej Za ľudí, že nevyčerpala 1 miliardu eur, pretože je taká hlúpa, že nepresunula peniaze do Európskeho sociálneho fondu. (netreba zabúdať, že Remišová je herečka a toto je divadlo pre ovečky)

5. Remišová kontruje, že Nicholsonová je až taká hlúpa, že nevie, že to urobila a peniaze presunula… Presne toto dnes Slovensko potrebuje. Hádajú sa ako dve hrozná – jedná hrozná, druhá hrozná.

6. Dve predstaviteľky tej istej vlády sa hádajú, ktorá z nich je hlúpejšia – a celé Slovensko vidí v priamom prenose, že táto súťaž nemá víťazku. Obe si totiž v týchto smutných pretekoch zaslúžia zlaté medaily!

7. Matovičova návšteva vo Francúzsku má dozvuky. Diplomati upozorňujú na nevhodnosť Matovičovej príhody o strihaní. Nielen preto, že je trápne obťažovať francúzskeho prezidenta s infantilnými storkami o Klárikiných nožničkách na bábiky. Áno, smeje sa na tom celé Slovensko. Ale je to ešte vážnejšie.

8. Prezident Macron nedávno prežil škandál, že na svojho holiča vyhadzoval neuveriteľné sumy z peňazí daňových poplatníkov. Keď mu tam slovenský premiér pred všetkými novinármi hovorí, že jeho strihá dcérka nožničkami na bábiky, Macrona to politicky strašne ponižuje pred domácim publikom.

9. Ja len, že to je to isté, ako by začal Macron s nejakou príhodou o daňových podvodníkoch, ktorí zneužívali svoje matky. Ako by sa cítil Matovič? Alebo keby dal Macron vtipné príhody o pacientoch na psychiatrii… Toto sa jednoducho zahraničnopolitickým partnerom nerobí. Ako to môže Matovič nevedieť?

10. Na Slovensku máme vládu, ktorá je ako vystrihnutá z blázinca – hádajú sa ako malé deti, strápňujú Slovensko, oberajú nás o miliardy z EÚ a navyše na rozdiel od okolitých štátov absolútne nezvládajú pandémiu.

zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2872827049622522

   Send article as PDF   

Check Also

Za koho kope Zoroslav Kollár? Prečo odkazuje na Mareka Šouna, spájaného so slobodomurárstvom?

  Zoroslav Kollár na súde s Marekom Šounom a Horňáčkovou: https://www.youtube.com/watch?v=d6ZyTeVSDQQ zdroje: https://www.startitup.sk/vacsina-s-nami-suhlasi-zvysku-postavime-psychiatriu-za-smer-chce-kandidovat-znamy-dezinformator/ Tu Zoroslav …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *