nedeľa , 16 júna 2024

V Česku vyzabíjali hydinu, aby ju teraz dovážali z Ukrajiny?

Ukrajina je krajina známa korupciou a nedodržiavaním noriem. Chcete býť lekár, právnik…za pár tisíc to na Ukrajine získate do pár týždňov. Chcete vyrábať nekvalitné jedlo, chovať kury napichané nadmerným množstvom anabolík, hormónov a antibiotík? Ukrajina vám to umožni. Chcete pestovať zeleninu, pšenicu s množstvom pesticídov? Na Ukrajine môžte.

V januári 2023 museli vyzabíjať vyše 700 000 kusov hydinu, príčinou vtáčia chrípka. Mnohí chovatelia hovoria o falošných testoch, ktoré vykazujú falošnú pozitivitu a podľa nich došľo k účelovému ničeniu domacej produkcie a malých farmárov, aby sa do Česka dovážal bordel zo západu alebo z Ukrajiny.
https://www.aktuality.sk/clanok/gx4Es3L/v-cesku-zaznamenali-ohnisko-vtacej-chripky-utratia-750-000-kusov-hydiny/

Spomíname ako PCR testy falošne robili pozitívnych aj tých s chrípkou alebo inými ochoreniami? Rovnako to je aj pri zvieratách, zamerali sa na včely a hydinu. Z nejakého dôvodu ich chcú odstrániť.

V Česku v LIDLi nájdte hydinu z Ukrajiny. O jej kvalite môžte len snívať.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid033tfvLggb5b4gTYmTJ1Vn8p3qAmVL39ZRzTy78g6nCwLuqG12ABPBdapQkcGY8954l&id=100013611669958
Chov: Ukrajina. Balené: Slovensko. Aj tákto sa robia podvody v EÚ.

   Send article as PDF   

Check Also

V Rusku sa koná ekonomické fórum, vstupné takmer 20 000 dolárov a negatívny PCR test podmienka

V Rusku sa koná v St. Peterburgu 5-8.6.2024. Plné označenie Saint Petersburg international economic forum …

One comment

  1. Ešte len bude veselo… možno aj nedostatok jedla, resp. ceny krásne vysoké… keďže EURO je naviazané na dolár a TSUNAMI sa blíži ! https://akw.sk/americky-bankrot/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *