štvrtok , 23 marca 2023

V Austrálii chcú zaviesť digitálnu identitu

Austráliu si preverili počas COVIDu, kedy prinútili väčšinu obyvateľstva poslúchať. Idú omnoho ďalej, nerušia len hotovosť, automaty, aby si ľudia nemali ako vyberať peniaze, ale zavádzajú aj digitálnu identitu.

Austrálska vláda rozbehla propagandu a vyzdvihuje pozitíva digitálnej identity. Problémom bude masové sledovanie populácie, kedy všetky dáta užívateľa budú pomocou tejto identity centralizované. V nich bude ip adresa užívateľa a bude sa vedieť aké profily, názory má, čo doma robí..prístup ku domacím kamerám, internet vecí, robotické vysávače (mnohé majú kamery, foťáky v sebe), prepojenie na zdravotnú kartu, nakupovacie zľavové karty a klub karty. Výsledkom bude, že budú vedieť, čo jete, čo robíte, kde cestujete. Všetko. A podľa toho neskôr budú zavádzať dane tým, ktorí nejedia to, čo chce systém (sója a iné nízko uhlikové produkty).

Ďalším obrovským rizikom je obchodovanie s týmito dátami na čiernom trhu. Chcete ísť do práce, preveria si vás. Dáta môžu byť hacknuteľné .

https://www.digitalidentity.gov.au/

Služba je vo forme aplikácie pre mobil. Vás verifikuje naskenovaním vašej tváre, obsahuje aj digitálnu peňaženku. To sú nástroje totálnej kontroly populácie.

Australia launches myGov digital identity mobile app, ‘at long last’

 

   Send article as PDF   

Check Also

AUSTRÁLSKE REGULAČNÉ ORGÁNY ZATAJILI PRED VEREJNOSŤOU SMRTEĽNÉ MYOKARDIDTÍDY VYVOLANÉ VAKCÍNOU

By Peter A. McCullough, MD, MPH Referoval Michal Piják Zdá sa, že Austrália sa začína …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.