sobota , 9 decembra 2023

SMERáci dali na čelo zdravotníckeho výboru vakcinačného fanatika Vladimíra Baláža, po Dolinkovej to už nie je náhoda

Poslanec Vladimír Baláž patril medzi prvých očkovaných na COVID-19 na Slovensku. Dokonca vyzýval všetkých ľudí, lekárov, zdravotníkov, aby sa dali čo najskôr zaočkovať. Spolu s eurokomisárom Šefčovičom patrili medzi najväčšich propagátorov experimentálnej genetickej vakcíny.

Baláž: “Nevidím dostatok vôle ani v opozícii, ale ani v koalícii, aby sa naše pohľady na očkovanie zblížili, vraví poslanec Smeru Vladimír Baláž. Kritizuje vládu, že sa ani nepokúša získať podporu Smeru či Hlasu.”
https://dennikn.sk/2203212/kym-fico-s-pellegrinim-pri-vakcine-kalkuluju-ockovat-sa-dali-prvi-lavicovi-politici/

zdroj: https://www.aktuality.sk/clanok/851488/koronavirus-poslanec-smeru-ide-pri-vakcine-proti-ficovi-vyzyva-ludi-aby-sa-dali-ockovat/

A voliči SMER-SSD dostali ďalši pľuvanec do tváre. Vladimíra Baláža, očkovacieho fanatika nominovali do vedenia zdravotníckeho výboru. Farma firmy môžu zajasať. Zdravotníctvo na Slovensku za vlády SMER-SD ovládli ľudia propagujúci experimenty na ľuďoch.

https://www.zdravotnickydenik.cz/2023/10/ustanovili-nove-zlozenie-slovenskeho-parlamentu-zdravotnicky-vybor-bude-viest-vladimir-balaz/

Dôstojné Slovensko:
https://t.me/dostojneslovensko/2973

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják o Kotlárovi: Krikľúni z alternatívy prevracajú kabáty a postupne ukazujú svoju pravú tvár

VOLIČI SMEROHLASU, EŠTE STÁLE VÁM NEDOCHÁDZA, ŽE STE SA NECHALI ZNOVU OKLAMAŤ. TLČHUBA, KTORÝ MAL …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *