piatok , 21 januára 2022

Remišová vlastni niekoľko bytov v Bratislave, Belgicku, chatu v Pribyline

Veronika Remišová, rodená Belosovičová je vyštudovaná bábkoherečka. Svoju kariéru začala hysterickou hrou s kompou a tak podobným štýlom ako Matovič získavala hlasy naivnejšich ľudí.

K majetkom však prišla vďaka politike, eurofondom, ale aj pofiderných neziskových organizácii s kresťanskou tématikou.

Podľa tohto dokumentu vlastní politička polovicu bytu v prominentnej bratislavskej mestskej časti Staré Mesto. V tej istej lokalite majú s manželom Milanom Remišom v rámci bezpodielového vlastníctva ďalší byt. Stopercentný vlastnícky podiel má Remišová v treťom bratislavskom byte v Devínskej Novej Vsi.

Štvrtý byt je hotové terno. Takisto je v bezpodielovom vlastníctve manželov Remišovcov. Nachádza sa v malebnom belgickom mestečku Etterbeek, ktoré tvorí jednu z 19 samosprávnych jednotiek bruselského metropolitného regiónu.

Veronika a Milan Remišovci majú v bezpodielovom vlastníctve aj rekreačnú chatu v obci Pribylina neďaleko exkluzívnej dovolenkovej destinácie Vysoké Tatry. Vicepremiérka priznáva, že vlastní motorové vozidlo luxusnej značky BMW (rok výroby 2008). S manželom ešte vlastnia eseročku Papageno, ako aj akcie spoločností obchodovaných na burze cenných papierov.

zdroj: https://somzdediny.hlavnydennik.sk/matovicova-popoluska-je-celkom-v-plnke-remisova-s-manzelom-vlastnia-niekolko-bytov/

   Send article as PDF   

Check Also

Vladimír Ledecký (Za ľudí) v minulosti kandidoval za SMER-SD

https://www.po-kraj.sk/showdoc.do?docid=29449&forceBrowserDetector=blind Vladimír Ledecký je typický prezliekač kabátov. zdroj: https://sk.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_Ledeck%C3%BD    Send article as PDF   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.