nedeľa , 26 mája 2024

Radičová odklepla obrovské dotácie pre svoje nadácie, kde má dcéru, Gyarfašovú, Wienk

Radičovej svinstvá !

Po odvolaní Kaníka (SDKU-DS), Iveta Radičova bola ministerkou práce a rodiny 8 mesiacov – oktober 2005 až jún 2006. Radičová odklepla vyše 16 miliónov SK pre svoju Nadáciu otvorenej spolocnosti (NOS), S.P.A.C.E a ich odnože.

Kde je ten čistý štít, o ktorom Radičová tak rada hovorí? SPACE odvtedy vedie jej dcera Eva Kelley – tam je na vyplatnej listine okrem iných aj bývalý minister financií Ivan Mikloš (SDKÚ).

Dcéra Ivety Radičovej – Eva Radičová Kelley – vedie viacero neziskových organizácií, ktoré boli pochybne financované.
Taktiež má vlastnú firmu Doro dizajn s.r.o. Pri tej firme je zvláštne, že došlo k zmene majiteľa…či si dcéra Radičovej dala len inú adresu a upravené priezvisko, alebo ide o inú osobu je otázne. Keď si chcete pozrieť tieto osoby, v akých pekných domčekoch bývajú – cez google earth tak tie ich domy si nikdy nie je možné pozrieť…

Najviac chvály v médiach Radičová dostáva od “nezávislého” analytika Grigorija Mesežnikova. Ten pracuje v Inštitúte pre verejné otázky (IVO). Tam je jeho spolupracovníčkou Oľga Gyarfášová – ta je však tiež v Radičovej agenture SPACE. Gyarfášová pracuje aj v médiach, RTVS a jej vďačíme za ideologické protinárodne relácie.

IVO – inštitút pre verejné otázky zakladal Kiskov poradca Martin Bútora a dlhé roky ho aj viedol. Bútora je taktiež vo vedení nadácie otvorenej spoločnosti. Mesežníkov figuruje v Radičovej NOS (Nadácia otvorenej spoločnosti, financovaná Sorosom). Či je to “férové” im odklepne Aliancia Fair Play a jej riaditeľka Zuzana Wienk, tiež pracujúca pre NOS. Tomu sa hovorí nezávislá prepojenosť majiteľov patentu na pravdu.

Výkonným riaditeľom Radičovej Nadácie otvorenej spoločnosti je Ján Orlovský, ktorý tvrdo podporuje imigráciu v SR. Na jeho akcie a prednášky chodia takmer všetci členovia strany SaS. Ten sa v roku 2020 dostal na čelo migračného úradu.

Takmer celé vedenie SaS na konferencií organizovanej Sorosovou organizáciou – Nadácia otvorenej spoločnosti (NOS) – ktorú vedia Orlovský a v minulosti Radičová.

Oľga Gyarfášová, rada pre retransmisiu, RTVS:


Grigorij Mesežníkov:

Nadáciu dcéry Radičovej zriaďoval aj Ivan Mikloš:

https://www.noviny.sk/slovensko/64120-ministerka-prace-sa-ospravedlnila-za-svoje-vyroky-o-space-no

http://www.idemvolit.sk/881-kauza/radicova-odklepla-obrovske-dotacie-pre-svoje-nadacie-kde-ma-dceru-meseznikova-wienk/

   Send article as PDF   

Check Also

Ficova družina zlodejov a ich zlodejstvá pokope

Ján Počiatek, syn podvodníka Izidora Počiatka (agenta ŠTB) bol ministrom financií, keď sa menil kurz …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *