štvrtok , 13 júna 2024

Primárka Kalavská s podvodne získanymi titulmi si neplnila dostatočne svoju funkciu počas hospitalizácie MUDr. Pijáka

DOKEDY BUDÚ OBČANIA TOLEROVAŤ , ABY OSOBY S PODVODNÝMI TITULMI ZASTÁVALI DÔLEŽITÉ RIADIACE FUNKCIE?
MUDr. Michal Piják

Portál GINN.PRESS zistil, že Andea Kalavská má dva tituly, ktoré jej neboli vydané zákonným spôosobom – získala ich podvodom! Jedná sa o akademické tituly Doc (docent) a MHA (Master of Health Administration). Tituly jej udelila Vysoká škola sv Alžbety, ktorú založil Vladimír Krčméry a nebolo to prvý raz, čo táto škola podvodné tituly udelila. Média túto závažnú informáciu zamlčiavajú! Medzitým sa Andrea Kalavská sa v tichosti stiahla z verejného života – najmä potom, ako sa jej akademickými titulmi začali zaoberať reportéri GINN (ešte počas prvej COVID-19 krízy).

Viac tu:
https://www.youtube.com/watch?v=Q1EG4ea-6zg

https://www.eurorespekt.sk/doc-mudr-andrea-kalavska-phd-mha-odbornicka-s-podvodnymi-titulmi/

ČO JEJ NAVIAC PREKÁŽALO (Citát z HN)
Zdôraznila tiež, že minister má slúžiť svojmu národu. “Ja som mala vždy len jeden záujem, a tým bol pacient. Asi sa to v slovenskej politike nenosí. Teda je to asi trápne. Nenašlo to odozvu,” tvrdí.

Stratifikáciu však nepovažuje za jediný projekt, na ktorom ministerstvo pod jej vedením pracovalo. Mrzí ju však, že spolu s ňou neprešli ani témy týkajúce sa povinného očkovania detí, ani dlhodobá starostlivosť o pacientov.

“Ale je tam veľmi veľa dobrých projektov a myslím si, že keď budem dávať odpočet, nebudem sa mať za čo hanbiť. Myslím, že som toho urobila veľmi veľa pre slovenské zdravotníctvo,” dodala.

https://hnonline.sk/slovensko/2055609-kalavska-sa-rozhodla-poda-demisiu

P.S.
Je fakt iróniou, že táto osôbka si dovolí drzo tvrdiť, že mala vždy len jeden záujem, a tým je pacient. Ako je potom možné, že táto „obetavá a empatická“ lekárka, sa nebola schopná za celý mesiac na mňa ani raz pozrieť, keď som ležal na jej oddelení v kritickom stave s ťažkým covidom a v tom čase už zastávala funkciu primárky kliniky??!!! Ako je možné, že ako jediná lekárka na klinike, ktorá mala špecializáciu z infektológie, tolerovala obrovské odborné chyby, ktoré sa týkali mojej liečby???

Pripomínam tiež, že podľa podľa predpisov by sa mala u každého hospitalizovaného pacienta robiť minimálne raz v týždni vizita s prednostom, alebo primárom kliniky. Nejedná sa náhodou o hrubé porušenie pracovnej disciplíny, keď sa počas 4 týždňov u mňa primárka nezastavila ani raz a prednosta Demeš len raz, aj to len preto, lebo aby prišiel vynadať, že som si dovolil sťažovať sa na stredný zdravotný personál a či nepotrebujem vyšetrenie u patričného špecialistu a môj zdravotný stav ho vôbec nezaujímal??!!!

Je očividné, že Kálavská má problém s pochybne získaným titulom. Média ale účelovo mlčia už dlhšiu dobu a ani v jej životopise vo Wikiipédii nie je o tom žiadna zmienka. https://sk.wikipedia.org/wiki/Andrea_Kalavsk%C3%A1

SÚVISIACE STATUSY
https://www.facebook.com/photo/?fbid=778219217638833&set=a.605676922849168
https://www.facebook.com/photo/?fbid=780383030755785&set=a.133676565426438

 

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják k prvému videu Fica po atentáte: Neuveriteľné, hotový zázrak

MUDr. Piják reagoval na našu fotku, ktorá porovnáva výzor pred a po atentáte na Fica: …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *