Politika je len divadlo, ktorú financujú obyčajní ľudia a aj hynú vo vojnách

Politika je divadlo a politici sú herci, ktorým sa skladáme na platy. Klamú a manipulujú nás, vytvárajú vojny, v ktorých bojujeme my, nie oni a to vedie k redukcii populácie. A to sú hlavné ciele.

   Send article as PDF   

Check Also

Facebook článok o väzbách SMER-SD na Izrael vymazal po 8 minútach

Cenzúra ide naplno a pravda sa cenzuruje najtvrdšie. Po zverejnení článku, kde sa spracoval SMER-SD …

5 komentárov

 1. Satanova synagóga má pod kontrolou každého politika,vrátane Putina,ktorý pácha depopuláciu Rusov podporou vakcinácie a predlžovaním vojny na Ukrajine,kde vznikne Chazaria po vyludnení Gojimov.Vojnu na Ukrajine odpískal Chabad Lubavitch,jak to dokazuje plán židovského chasidského rabína Schneersona.
  Stačí si prečítať Protokoly sionských mudrcov a zistíte,že každý politik je len lacná štetka slúžiaca židovským záujmom.Žiadny skutočne pronárodný politik nemá šancu dostať sa do politiky.
  Všetci vrátane Fica len slúžia najväčšiemu parazitovi sveta – ŽIDOVI a jeho NWO,ktorý sa podarí zaviesť,keďže ľudstvo neni schopné zjednotiť sa proti svetovláde Sionu.

  • Oni ludstvo zamerne rozdeluju.

   Vsimni si zaujmy USA a Ruska : Rusko potrebuej vojnu aby UA nesla do N-ATO. USA potrebuje vojnu, aby EU sa nespojila s Ruskom (suroviny atd).
   Cize obaja potrebuju vojnu na UA. Je to masaker, vobec to nei je ani spravne ani ludske ani moralne.

   Pozri na YT ukrajinske mesto Umaň co sa tam deje… druhy Izr.

 2. … Ale židé pobouřili vznešené ženy, které také ctily jediného Boha, pobouřili i přední muže toho města, podnítili tím proti Pavlovi a Barnabášovi nepřátelství a vyhnali je ze svého kraje. (Sk 13: 50)

  Podněcování davů a lidí, zákulisní manipulace je stará praktika rabínů.

  …Ježíš jim řekl: “Kdyby Bůh byl váš Otec, milovali byste mě, neboť jsem od Boha vyšel a od něho přicházím. Nepřišel jsem sám od sebe, ale on mě poslal. 43. Proč mou řeč nechápete? Proto, že nemůžete snést mé slovo. 44. Váš otec je ďábel a vy chcete dělat, co on žádá. On byl vrah od počátku a nestál v pravdě, poněvadž v něm pravda není. Když mluví, nemůže jinak než lhát, protože je lhář a otec lži. 45. Já mluvím pravdu, a proto mi nevěříte. (Jn 8: 42-45)

 3. Prierez clankami a disksuami dnes 🙂

  20 rokov vlády dražobnej, realitnej, exekútorsko-policajno-sudcovskej – tzv. sociálndemokratickej mafie s krytim Dzurindovskej mafie (vyssie je foto žiida Hrojsmana, kde Miklokot mu robil poradcu:)

  “Ukazujú to podľa analytika aj štatistiky Eurostatu, podľa ktorých až 68,8 % mladých ľudí od 18 do 34 rokov žije na Slovensku s rodičmi. „Horšie je na tom podľa dát za rok 2023 iba Chorvátsko, kde takto funguje až 76,9 % mladých. Na porovnanie, v susednom Česku využívalo tzv. ‘mama hotel’ iba 44,1 % dospelých vo veku do 34 rokov,”
  https://www.aktuality.sk/clanok/FyGtMoE/na-kupu-trojizboveho-bytu-v-bratislave-treba-pracovat-vyse-13-rokov/

  Diskusia :
  https://www.aktuality.sk/diskusia/Mh8Z6Yk/eurovolby-2024-online/

  “..Presne ,ja toto kritizujem už 3 roky,ale Bárdy je členom smeráckej mafie s tajným poslaním. “Bobo” (Robert F. ) je na Aktualitách na titulke denno denne už 7 rokov,každučký deň. Tomuto sa v Aktualitách hovorí “boj za demokraciu” (to je odpoveď na slová iného diskutéra o tom, že na titulke ku EP volbam je Fiico)”

  Na to je jednoduchá odpoved – Bárdyová z madaronskej mafie Komárno a okolie (Hamran atd) je na MV SR stabilne 15 rokov, za akejkolvek vlady je tam. A rovnako aj Šantová – žena Šantu, mafiana z Humenneho, potom v Presove (odtial sa pozna s PeentaHassakom) a je svagrom Hassaka. To je nestrannost prokuratury v praxi. Aj pocas vsetkych Fiicovlád.

  ” A hlavne právo VETA, ktoré bolo najdôležitejším dôvodom, prečo referendum u nás o vstupe do EÚ (2004) prešlo. ”

  “Drvivá väčšina Slovákov nepochopila Európsky parlament..
  Poslanci vyslaný za Slovensko nemajú hájiť Slovenské záujmy, majú hájiť Európske záujmy..
  Naše spoločné záujmy.
  Na hájenie Slovenských záujmov sú tam ministri (resp. premiéri) v Rade s právom veta a nie poslanci..
  Však 15/700+ asi ťažko obháji hocičo keď ich prehlasujú jedná radosť..
  Znova sme to ako národ nepochopili ”

  _________________________________________

  Znova natahovanie volieb a ojeby cez moratorium – teraz biely prasok, minule nieco ine…. vypadok spocitavania im nevysiel, tak si vymysleli nieco ine. Atentaty, prasky, drogy, koks…. a pritom najpolicajnejsi stat v EU (najviac fizlov na 100 000 obyvatelov ) – a to chcu este naberat dalsich !

 4. v tej grafike Puutin-Rotšild zaujalo meno Čubajs… clovek C!A a CFR.

  Od originalnej Rusky vieme, ze to bola oberk*rva. Otec privatizacie, nieco ako rusky Miklokot.

  (takze Brics vznikal ako myslienka uz 2001…)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *